Vyšívané a tištěné vlajky, prapory, znaky a stuhy

Obrázek skupiny: 
Vyšívané vlajky, prapory, znaky a stuhy

Restaurování a repliky praporů

Náležitá profesionální péče může praporu navrátit nejen jeho původní barvy a lesk, ale také prodloužit životnost. V závislosti na opotřebení materiálu vybereme nejvhodnější postup.

Záleží především na stupni poškození výšivky, degradaci vnitřních výztuh nebo na
stupni mechanického poškození. Způsobů, jak léty „zmožený“ prapor zachránit, je přitom několik. 

Příslušenství

Kvalitní a propracované příslušenství praporů (žerdě, stojany) je pověstnou třešničkou na dortu, která zajistí jedinečnost a důstojnost vašich slavnostních vyšívaných symbolů. Škála námi dodávaných žerdí, vlajkových stojanů, konzol, pacek, úchytů, špic a zdobných žerďových hlavic, pásů a rukavic pro praporečníky a dalších doplňků, je opravdu široká.

Tištěné saténové vlajky a prapory

Slavnostní tištěné saténové vlajky jsou alternativním řešením k ručně vyšívaným vlajkám a praporům, které jsou náročnější na výrobu, čemuž odpovídá i jejich cena. Saténové vlajky se zhotovují metodou tisku na speciální lesklý satén s povrchovými úpravami pro zvýšení výsledného efektu.

Saténové vlajky se vyrábějí v rozměru praporů, tedy 100x150 cm. Pokud nemáte potřebné finanční prostředky na výrobu zakázkových vyšívaných praporů, pak tištěný saténový prapor je pro vás ideální volbou za výhodnou cenu.

Vyšívané znaky

Slavnostní vyšívané znaky jsou svébytným heraldickým symbolem, který tvoří společně s vyšívanou vlajkou neoddělitelný celek. Zdobí reprezentační a jednací prostory, slavnostní příležitosti i významné události.

Znaky se zavěšují na průvlečná poutka. Dřevěnou lakovanou horizontální hrazdu a ručně kované packy pro reprezentativní uchycení znaku na stěnu poskytujeme jako bonus zdarma.

Vyšívané a tištěné stuhy

Slavnostní vyšívané stuhy bývají nedílnou součástí všech slavnostních vyšívaných praporů i vlajek. Nejčastěji jsou vyhotoveny s texty připomínajícími udělení, žehnání či jinou významnou skutečnost spjatou se symboly.

Vyšívané vlajky a prapory - výroba na zakázku, prodej

Vyšívané prapory, vlajky, znaky a stuhy jsou jedním z hlavních výrobních artiklů naší firmy. S jejich návrhem i výrobou máme více jak 20leté zkušenosti. Ručně vyšívanými prapory a symboly firma navazuje na práci řádových sester ze středověkých klášterů, díky kterým bylo unikátní řemeslo přeneseno do dnešních dní.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka