Několik užitečných rad pro vlajkonoše

Bez reprezentativního praporu se neobejdete při žádné významné návštěvě, slavnosti, uvítací ceremonii či při dalších důležitých oficiálních setkáních. I vlajkosláva má svá pravidla a její vyznění lze pozvednout na roveň dech beroucí ceremonie. Tradičně provedená vlajkosláva zanechá dojem, zvýší vaši autoritu, úctu a respekt k obci a městu a stane se nezapomenutelnou.
Několik užitečných rad pro vlajkonoše

Každý profesionální vlajkonoš by měl mít prapor zavěšen na  kvalitní žerdi či stojanu. Podporu a ulehčení při slavnostním průvodu mu zajistí pás pro vlajkonoše a pár kvalitních rukavic. Pláštěnky a přepravní tašky usnadní užívání praporu při akci a především prapor ochrání před nepříznivým počasím. Efektním dojmem působí například vylepšené žerdi se zdobnými hlavicemi, které se vyrábí z leštěného kovu nebo z ručně vyřezávaného dřeva. Hlavice mohou nést konkrétní motivy ze znaku a vlajky té které obce (města) nebo obecné symboly v podobě lipových listů, lilie, českého lva či moravské a slezské orlice.

Pokud chcete být při oslavách a setkáních se svým praporem ještě viditelnější, pořiďte si u nás dvoudílnou žerď prodlouženou na 300 cm. Váš prapor tak získá mezi ostatními prapory vyšší působivost, a to doslova. Spodní část žerdi na přání opatřujeme leštěnou mosaznou nebo chromovanou koncovkou, která zajistí odolnost žerdi při jejím častém opírání o zem (tyto žerdě s koncovkami používá běžně například Hradní stráž). Na žerdi by neměl chybět ani děrovaný kroužek pro usnadnění dekorování praporu stuhami.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka