Venkovní tištěné vlajky Alerion

Výhody vlajek Alerion

Proč dát přednost kvalitě vlajek Alerion?

+ Pro výrobu našich vlajek používáme nejčastěji speciální vlajkový polyester ALERION® PerfectFlag120, který je díky své gramáži 120 g/m2 ideálním materiálem zajišťujícím vlání vlajek i při mírném vánku, minimální nasakování vody při dešti, eliminaci zachytávání nečistot z okolního prostředí a odolnost v povětrnostních podmínkách.

+ Pokročilé výrobní technologie a zručnost našich odborníků ve výrobě zajišťují našim vlajkám maximální sytost barev (100% průtisk barev i na druhou stranu vlajkoviny při výrobě sítotiskem), vysoký lesk a výjimečnou reprezentativnost. Těch dosahujeme v rámci výrobního procesu užitím nejkvalitnějších barev spolu vysokotlakým propařováním a praním vlajek.

+ Naše vlajky mají vysokou kvalitu šití (dvojité a trojité obšívání, násobné prošívání na místech zvýšeného namáhání) a pro zvýšení odolnosti je opatřujeme kovovými karabinkami (namísto plastových) a postranními lemovkami.

+ Pro vysoký lesk, kvalitu šití a vysokou úroveň zpracování splňují naše vlajky dekorativní předpoklad pro užívání i na žerdích a stojanech v interiérech.

+ Kvalita našich vlajek je potvrzována dlouholetými dodávkami pro přední zadavatele vlajek na domácím trhu i v zahraničí, mezi které patří největší české i evropské automobilky, sítě čerpacích stanic, provozovatelé nákupních parků, výrobci a prodejci zemědělské techniky a další společnosti s distribuční sítí, které vlajkami na stožárech označují svá prodejní místa, showroomy a pobočky. Nekompromisní požadavky těchto odběratelů na kvalitu a trvanlivost vlajek jsou i pro vás zárukou 100% spokojenosti s našimi tištěnými venkovními vlajkami.

Venkovní vlajky Alerion

Venkovní tištěné vlajky jsou obzvláště výrazným prvkem výzdoby, který je kromě reklamního prostředí využíván také pro veřejné a institucionální účely.

venkovní tištěná vlajka

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka