Venkovní tištěné vlajky

Venkovní tištěné vlajky

Vlajky jsou jednou z nejstarších forem vizuální komunikace a dodnes zůstávají velice účinným způsobem, jak přitáhnout pozornost a propagovat
vaši značku nebo společnost.

S více jak dvacetiletou zkušeností vyrábíme firemní vlajky, obecní, městské a krajské vlajky, vlajky pro spolky, týmy, sdružení a instituce, hasičské a klubové vlajky, vlajky s logy a reklamní vlajky, státní vlajky a mnohé další. S ohledem na naši praxi od nás vždy získáte vlajky vyrobené nejvhodnější technologií, s výraznými a sytými barvami, vysokým leskem, kvalitním šitím a dlouhou životností. Záleží nám na elegantní a funkční vlajkoslávě našich zákazníků, protože jen kvalitní vlajky a správně fungující vlajkové stožáry poskytují odpovídající formu reprezentace od nás. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnější vlajky
pro vaše potřeby.

Venkovní tištěné vlajky

Krásné vlající obecní, městské, krajské a státní vlajky na stožárech ozdobí ideálním způsobem veřejná prostranství, náměstí, návsi a parky, vytvoří dojem a podpoří identitu místa, zapůsobí na návštěvníky. 

Stejně tak firemní a státní vlajky na stožárech vhodným způsobem přivítají návštěvníky viditelným vlajícím logem u sídla vaší firmy, společnosti, výrobní budovy nebo skladové haly. Zářivé a čisté vlajky jsou tou nejlepší vizitkou a zachytí oko každého kolemjdoucího. Také díky vlajícím vlajkám vás zákazníci lépe najdou. Vlajky podpoří povědomí o vaší značce a vnímání její kvality.

Venkovní tištěné vlajky Alerion

Vytvoříme pro vás venkovní reklamní a firemní vlajky na zakázku  >>

Nemáte-li ještě zpracován grafický náhled vlajek, navrhneme pro vás jedinečný design vlajek, který vám pomůže oslovit vaše cílové publikum. Postupujeme vždy v souladu s požadavky na ideální velikost, optimální design a viditelnost vlajek na vlajkových stožárech, fasádních žerdích či jiných místech. S vlajkami od nás bude vaše firma jednoznačně nepřehlédnutelná. Naše zkušenost a motivace při výrobě vlajek, od jednoho kusu po tisícové série, zaručuje našim zákazníkům vždy jasné konkurenční výhody. Výroba vlajek má svá specifika a kvalitní vlajka není na našem trhu samozřejmostí.

Naše vlajky jsou kompatibilní se všemi běžně užívanými stožáry na českém trhu i v zahraničí. K vlajkám a stožárům dodáváme kompletní škálu příslušenství (závaží, kroužky, karabinky apod.). 

Vlajkové stožáry eshop

 

Pokud ještě nemáte své vlajkové stožáry, vyberte si z naší nabídky sklolaminátových, hliníkových nebo nerezových vlajkových stožárů   >>

 

Mezi nejběžněji užívané standardní rozměry vlajek patří:

– orientace na výšku (vertikální, s výztužným ramenem nebo i bez)
   120 x 300 cm, 150 x 400 cm, 200 x 600 cm

– orientace na šířku (horizontální - vlající)
   60 x 100 x 150 cm, 140 x 210 cm, 200 x  300 cm

 

Vyhotovíme i jakýkoliv jiný rozměr vlajky na přání nebo dle vašich potřeb přesně na míru.

Návod na použití venkovních tištěných vlajek, nově doplněný také o zásady správného užití státní vlajky ČR, si můžete přečíst zde. Dodržením doporučených postupů a zásad prodloužíte životnost svých vlajek.


Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka