Samolepky, magnetky, klíčenky, reflexní pásky se znakem sboru

Klíčenky, samolepky, magnetky pro hasičské sbory
Zakázková výroba klíčenek se znakem a názvem hasičského sboru.
Zakázková výroba klíčenek se znakem a názvem sboru.
Výroba hasičských klíčenek.
Ukázka vyhotovení klíčenek s vlastní grafikou.
Zakázková výroba klíčenek se znakem a názvem hasičského sboru.
Klíčenka s žetonem do nákupního košíku, zakázková výroba.
Samolepky se znakem a názvem hasičského sboru, realizace obec Lípa nad Orlicí.
Zakázková výroba samolepek se znakem a názvem hasičského sboru.
Ukázka vyhotovení samolepek s vlastní grafikou.
Samolepky s velkým státním znakem České republiky
Zakázková výroba magnetek pro hasičské sbory.
Ukázka vyhotovení magnetky s vlastní grafikou, zakázka pro městys Zlonice
Magnetky se znakem a názvem hasičského sboru, ukázka realizace pro obec Lípa nad Orlicí
Zakázková výroba magnetek pro hasičské sbory.
Reflexní páska se znakem a názvem hasičského sboru.
Zakázková výroba reflexních pásků s vlastním potiskem.

Škála suvenýrů se symboly a znaky, které reprezentativně zachycují vaši jedinečnost a rádi je pro vás vyhotovíme, je opravdu široká. Reklamní a upomínkové předměty vytvoří pověstnou třešničku na dortu prezentace vašeho sboru. Jsou to právě tyto velké maličkosti, které se díky každodennímu užití zapíšou do paměti veřejnosti.

Samolepky

Kvalitní tištěné samolepky připravíme na zakázku, v nejrůznějších velikostech a s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Efektní specialitou jsou tzv. 3D samolepky, tedy samolepky s povrchovým zalitím glazurou (pryskyřicí), vytvářející trojrozměrný efekt a zvyšující boční viditelnost samolepky, jež ještě více zvýrazní jas barev a poskytne ochranu proti mechanickému poškození. Na samolepkách může být vyobrazen hasičský znak, název sboru, rok založení nebo „logo“ mladých hasičů.

Magnetky

Magnetky se těší čím dál větší oblibě sběratelů, jsou proto také ideální formou propagace. Různé velikosti, tvary, se zalitím nebo bez zalití glazurou – fantazii meze klást nemusíte. Doporučujeme zalití pryskyřicí, díky čemuž magnetka získá 3D efekt a stává se více odolnou

Klíčenky

Klíčenky se znakem a názvem sboru dnes představují především krásnou a praktickou památku, která bývá spojována s konkrétní akcí či událostí. Klíčenky vyrábíme v široké škále tvarů a velikostí. Stejně tak je možné zalití glazurou (pryskyřicí), která vytváří trojrozměrný efekt grafiky, zvýrazní barvy, chrání a zvyšuje celkovou hodnotnost produktu.

Reflexní žlutý pásek se znakem a názvem hasičského sboru

Reflexní samonavíjecí bezpečnostní páska ve fluorescentní žluté barvě. Tuto reflexní pásku se znakem a názvem vašeho hasičského sboru lze "zaklapnutím" jednoduše připevnit kolem paže nebo zavazadla. Černý samet na spodní straně. Rozměr: 34 × 3 cm.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka