Příslušenství k slavnostnímu hasičskému praporu

Příslušenství k vyšívaným vlajkám a praporům
Hlavice žerdi v podobě hasičské přilby
Hlavice s tajnou schránkou
Slavnostní prapor vyvěšený na základní žerdi , tmavě hnědý odstín
Komplet základní žerdě a pískovcového stojanu pro slavnostní vlajku
Pískovcový stojan pro jednodílnou žerď z naší dílny
Uchycení praporu na jednodílné žerdi
Základní žerď pro vyvěšení slavnostního praporu, světle hnědý odstín
Komplet základní žerdě a stojanu
Základní pískovcový stojan
Dvoudílná žerď s kováním ke slavnostní vlajce, tmavě hnědé provedení
Dřevěný lakovaný stojan pro dvě žerdě
Prapor vyvěšený na dvoudílné žerdi s dřevěným stojanem, světle hnědé provedení
Dřevěný lakovaný stojan k dvoudílné žerdi, ukázka pro tři slavnostní prapory
Kožený pás pro vlajkonoše a praporečníky
Kožený pás pro vlajkonoše, světle hnědý odstín
Detail koženého pásu pro vlajkonoše
Kožený pás pro vlajkonoše, tmavě hnědý odstín
Detail koženého pásu pro praporečníka
Kožené rukavice pro praporečníka s prodlouženou manžetou
Kožené rukavice pro vlajkonoše dlouhé
Kožené rukavice pro praporečníka s krátkou manžetou
Detail kožené rukavice pro praporečníka
Pláštěnka na slavnostní vyšívanou vlajku nebo prapor
Voděodolný obal na prapor, vlajku
Detail uchycení pláštěnky na žerdi

Veškeré naše příslušenství je přizpůsobeno k souvisejícím produktům z našich dílen - vše do sebe přesně zapadá - s jeho použitím tak jednoduše dosáhnete nejen funkční dokonalosti, ale také profesionálního a důstojného vzezření vašich symbolů. Na zakázku se vyrábí např. žerdě pro Slovenskou republiku, kde tradičně dosahuje délka takové prodloužené žerdi až 310 cm.

Základní žerď a základní stojan

Základní žerď je vhodná ke všem slavnostním vyšívaným hasičským praporům, především k rozměrům 100x150 cm.  Žerď lakovaná do tmavě hnědého nebo světle hnědého odstínu. Na vrcholu se zdobnou špicí. Základní žerď je kompatibilní se základním pískovcovým stojanem, který je vyroben z umělého kamene s povrchovou úpravou pískovce (možnost pouze jednoho otvoru).

Dvoudílná žerď s dřevěným stojanem

Dvoudílná žerď z tvrdého dřeva je opatřena tradičním speciálním kovovým mechanismem pro uchycení slavnostního hasičského praporu. Žerď dodáváme ve světlém nebo tmavém odstínu a se zlatým nebo stříbrným kováním. Délka žerdi 250 cm, rozšroubovatelná na dvě části. Dřevěný lakovaný stojan dodáváme rovněž v tmavě hnědém nebo světle hnědém provedení. Tento typ kulatého stojanu může mít jeden, dva nebo tři otvory pro upevnění vlajek, s optimálním úhlem sklonu.

Hlavice žerdi

Každá žerď má mít na svém vrcholu zdobnou hlavici se symbolem, která dotváří celkový dojem. V našich dílnách dokážeme zhotovit různorodé tvary hlavic k žerdím dle vašeho individuálního přání. Hlavice k praporovým žerdím vytváříme podle grafického návrhu, který si předem schválíte. Při výrobě hlavic k žerdím se opíráme o tradiční řemeslné postupy, tedy ruční vyřezávání nebo gravírování. Na výběr máte tedy 2 materiály zhotovení: kovová hlavice k žerdi, dřevěná hlavice k žerdi. Dokážeme vám zhotovit hlavici k žerdi s motivem českého lva, moravské a slezské orlice, sokola, lilie, hasičské přilby, lipové lilie nebo jiným trojrozměrným motivem podle vašeho vlastního požadavku. Unikátní novinkou je pak výroba hlavice s poselstvím, ve které je uložena zpráva pro další generaci na ručně vyrobeném papíru nebo i s USB flash diskem s fotografiemi, dokumenty, kronikou, videi atd.

Pláštěnka a přepravní vak na hasičský prapor

Průhledný obal praporu je nezbytné příslušenství, pokud by při průvodu nebo slavnostní ceremonii pršelo. Voděodolný obal chrání vlajku nebo prapor uchycenou na žerdi, a umožňuje tak optimální ochranu vyšívaného symbolu před nepříznivými vlivy počasí. Přepravní vak na slavnostní vyšívaný hasičský prapor nebo vlajku chrání tyto vyšívané symboly zejména při přepravě ve stočeném stavu.

Kožený pás a rukavice pro vlajkonoše

Ručně šitý reprezentativní kožený pás pro vlajkonoše ze silné tmavě hnědé nebo světlé kůže, krásné kontrastní prošívání dlouhými stehy, speciální střih pro pohodlné nesení a držení žerdi s praporem. Univerzální velikost s nastavitelnou délkou přes rameno a záda. Rukavice z naší nabídky jistě ocení každý vlajkonoš. Můžete si vybrat z několika druhů provedení: kožené krátké, kožené dlouhé a textilní rukavice. Kožené rukavice dodáváme v univerzální velikosti, textilní rukavice pak ve vybraných velikostech. 

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka