Odznaky, mince, medaile, vyznamenání, kravatové spony

Odznaky, mince, medaile, vyznamenání, kravatové spony
Kravatová spona se znakem a názvem sboru.
Kravatové spony pro hasiče.
Hasičská pamětní medaile.
Pamětní medaile se znakem a názvem hasičského sboru.
Detail klopové stužky hasičské pamětní medaile.
Hasičské vyznamenání se závěsnou stuhou a klopovou stužkou.
Zakázková výroba vyznamenání pro hasiče.
Pamětní hasičská medaile
Ukázka vyhotovení pamětní medaile na závěsné stuze.
Hasičská medaile s klopovou stužkou.
Ukázka vyhotovení hasičského vyznamenání
Vyznamenání pro hasiče v dárkové krabičce
Vyznamenání hasiči, SDH Ostrov
Ukázka vyhotovení pamětní mince
Pamětní mince pro hasičské sbory
Pamětní mince, SDH Bukov
Hasičský odznáček
Hasičský odznak se znakem a názvem sboru.
Odznak se znakem a názvem hasičského sboru.
Odznak České republiky
Kravatová spona pro hasiče
Ukázka vyhotovení kravatové spony na zakázku.
Detail hasičského vyznamenání
Zakázková výroba plaket pro hasiče
Ukázka vyhotovení pamětní mince s vlastní grafikou.
Pamětní mince se znakem a názvem hasičského sboru.

Krásné reprezentativní dárečky potěší každého. Dlouhověkost a originalita – to jsou atributy těchto milých pozorností. U nás začíná výroba pamětních předmětů jejich návrhem a končí dodáním reprezentativního produktu, pro který vám zajistíme i úložný box.

Odznaky

Originální odznaky jsou ceněným sběratelským artiklem i krásným dárkem. Nejčastěji poptávaný je odznak se znakem a názvem hasičského sboru.
Na našem e-shopu si můžete zakoupit reprezentativní odznak s hasičskou přilbou zde

Medaile

Na zakázku vyráběnými a precizně zpracovanými medailemi můžete ocenit nejlepší výkony, dosažené výsledky i zásluhy členů nejen vašeho sboru. Díky povrchové úpravě kovu do zlaté, stříbrné a bronzové, včetně možnosti patiny, věnujete vysoce reprezentativní symbol, který ocení vítězové na regionální i mezinárodní úrovni. Výroba medailí je pro nás závazkem vůči budoucím oceněným lidem, proto se jí věnujeme opravdu pečlivě. Medaile je možné vyhotovit také s průřezem na provlečení trikolórové, či jiné dekorovací stuhy.

Pamětní mince

Kultivované, prestižní, univerzální. To je zase charakteristika předmětu, jehož poselství a odkaz je větší než jeho vlastní velikost. Upomínkové mince patří k tzv. malým uměleckým dílům, které nikdy „nevyjdou z módy“. Na minci bývá uveřejněn název sboru, jeho znak a letopočet založení. Objevují se ale i vyobrazení dominanty dané obce či města, která nahrazuje znak sboru nebo bývá využita při oboustranném provedení mince.

Řády, vyznamenání, plakety

Precizně zvěčněné do kovových materiálů, mají svou váhu, jsou dokladem důležitosti a poděkování. Současně mají i nepopiratelnou sběratelskou hodnotu, která přetrvá staletí. Kdo jiný si zaslouží vyznamenání než ti, kdož jsou ochotni riskovat život pro druhé. Mezi nejžádanější artikly přitom patří vyznamenání na závěsné stužce s krátkou klopovou stužkou, kterým potěšíte a dojmete nejednoho zasloužilce.

Hasičské kravatové spony

Kravatové spony mohou mít různou povrchovou úpravu: zlato, stříbro, bronz, včetně možnosti patiny. Kravatové spony dodáváme s rytinou, s aplikovaným znakem sboru (celokovová spona nebo znak v barevném provedení). Jedinečný design každé takové spony, doladí výsledné vzezření uniformy k dokonalosti. Univerzální kravatovou sponu s nápisem HASIČI můžete zakoupit přímo na našem e-shopu zde.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka