Vlastní vůně pro obce a města s příběhem

Vlastní vůně pro obce a města s příběhem
Vonná svíčka s vlastní vůní
Vonná svíčka, stolní difuzéry, auto parfém pro obce a města
Vonné svíčky na zakázku
Stolní difuzéry s vlastní vůní
Aroma difuzér do auta s vlastní vůní
Aroma difuzér do auta s vlastní vůní
Stolní difuzér s vlastní vůní
  • Představte si, že byste náladu, pocit či atmosféru místa, které milujete, zachytili. A nejen to, následně z ní vytvořili krásný produkt. I sny se mohou plnit. Nově se můžete stát autory vlastní vonné kompozice, která vás v mžiku propojí s domovem či místem, které vám přirostlo k srdci. My pak tuto jedinečnou kompozici zhmotníme do podoby vonné svíčky, stolního difuzéru, auto parfému či aroma visačky, kterou navíc opatříme vaším heraldickým znakem, logem či jménem. 
  • Při tvorbě vlastní vonné kompozice pro vaše město, obec, region či kraj, budete mít široké pole možností v podobě knihovny až 10 tisíc esencí, různých tvarů skleniček a variant potisku. 
  • Vlastní vonná kompozice vašeho města nebo obce, vhodně pojatá a zapadající do historie, příběhu a heraldické symboliky, se stane působivým spojením s vaším místem, a to nejen pro všechny návštěvníky, turisty a významné hosty, ale i pro vás. Zapojení vůně do propagace obce a města je unikátní možností, jak podtrhnout jeho jedinečnou identitu a vytvořit tak nezapomenutelný dojem.
  • Propojení s obecní a městskou heraldikou je pak zcela nasnadě. Růže je například typická pro obce a města jihočeského regionu díky erbu Vítkovců z Rožmberka (pánů z Růže). Ta může být propojena s další vhodně vybranou esencí a stát se unikátní vůní dané obce.

Konkrétním příkladem může být vůně borovicové pryskyřice pro obec Hranice, která má ve znaku borovou šišku a květ vzácného rojovníku (vůně luk, typická navíc ve spojení s českou hymnou). Vůně kozlíku lékařského se hodí k obci Kozlov, která má mj. ve svém znaku lilii. Vůně vinné révy, jejích hroznů a ušlechtilého moku z nich pocházejícího ve spojení s obcemi jižní Moravy (Miroslav, Bantice) a s jejich heraldickou symbolikou dokáže být také zcela výmluvná. Vůně květů rozkvetlých stromů (jabloní, hrušek, třešní, slivoní) ladí k městům a obcím s vyobrazenými figurami plodů či květů ve znaku. Příkladem může být jihomoravská obec Silůvky. Zkrátka, místní flora i rozmanitý přírodní ráz krajiny, luční kvítí, vůně dřevin a lesů, typické plodiny, symbolické esence… To vše se může do finální vonné skladby promítnout. Kromě svíčky k provonění místnosti poslouží také stolní difuzéry, vůně do auta či vonné destičky a aroma visačky.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka