Venkovní vlajky a stožáry – příprava na novou sezónu

Vlajka ať už interiérová nebo venkovní symbolizuje, reprezentuje a oslavuje naši zemi, kraje, města. Stává se součástí vizuální identity společnosti či firmy. Vlajky v neposlední řadě upozorňují případně signalizují. Kdy a jak vyvěšovat státní symboly má svá pravidla, která nám stanoví zákon. Pokud však máte v plánu rozšířit brand o nový přírůstek a přiblížit se tak svým zákazníkům ještě blíže, nastává ten pravý čas přitáhnout pozornost, která vystoupá až do nebes. Připravte se na novou sezónu.

Venkovní tištěné vlajky a stožáry

Podle funkce, kterou má venkovní vlajka splňovat, volíme patřičný typ a velikost, se kterou vám vždy rádi poradíme. Naše pokročilé výrobní technologie a zručnost polygrafů ve výrobě, zajišťují vlajkám maximální sytost barev vysoký lesk a výjimečnou reprezentativnost. Těch dosahujeme v rámci výrobního procesu užitím nejkvalitnějších barev spolu vysokotlakým propařováním a praním vlajek. Naše vlajky mají vysokou kvalitu šití (dvojité a trojité obšívání, násobné prošívání na místech zvýšeného namáhání) a pro zvýšení odolnosti je opatřujeme kovovými karabinkami a postranními lemovkami žerďových částí.

Venkovní tištěné vlajky

 

Venkovní vlajky pro města a obce

Městská a obecní vlajka odráží vaši identitu, hrdost, reprezentuje vás, vaši krajinu a právě proto byste měli sáhnout po vlajkách, které nejen dobře vypadají, ale také dlouho vydrží. I výroba takové tištěné vlajky má však svá specifika a opravdu kvalitní produkt se pozná velice rychle. Odolat náporu větru a proměnlivosti počasí dokáže jen ta nejlepší práce. Vlajky vyrábíme ve variantě pro uchycení na karabinky nebo tunýlek.

Výroba tištěné vlajky

venkovní tištěná vlajka

Venkovní tištěné vlajky pro firmy a instituce

Krásně vlající vlajky na stožárech ozdobí skvěle příjezd do vaší firmy. Zářivé a čisté vlajky jsou to nejlepší vizitkou a zachytí oko každého kolemjdoucího. Také díky nim vás zákazníci lépe najdou. Vlajky vhodně podpoří sílu vaší značky a pracují za vás na zvýšení povědomí o ní a její významnosti.

Vlajkové stožáry

 

Vlajkové stožáry

Se zpracováním grafického náhledu si nemusíte lámat hlavu. Vytvoříme vám ho přesně tak, aby splňoval všechna kritéria na ideální velikost, optimální design a viditelnost vlajek v prostoru na vlajkových stožárech, fasádních žerdích či jiných místech.

Poptat grafický návrh pro venkovní vlajku

venkovní tištěná vlajkaObecní tištěná venkovní vlajka

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka