Pečujte o vaše vyšívané skvosty!

Ozdobou a také tmelícím prvkem zůstávají naše vyšívané symboly, které jsou díky náležité údržbě součástí vašich tradic, rituálů či obřadů, až po několik staletí.
Čištění a péče o vyšívané symboly

prapor znak stuha

Ušlechtilé a hodnotné dekorativní materiály, které při naší práci používáme, vyžadují jemné a šetrné zacházení. CHRAŇTE vaše vyšívané prapory, obecní znaky a pamětní stuhy před poškozením, oděrem či nepříznivým počasím.

Čištění a péče o vyšívané symboly, Alerion

 

pravidelnost!

Pro výrazné prodloužení životnosti praporu je pravidelná péče nezbytností. Občasné oprášení, případně jemné odsátí prachu z povrchu materiálu, výšivky i třásní je klíčovým krokem pro zachování původnosti symbolů.

 

///

jako v bavlnce :)

Pro maximální péči však doporučujeme vaše vyšívané symboly svěřit našim odporníkům, kteří díky mechanickému a chemickému čistění provedou dokonalou a šetrnou práci, díky které se zkrátka bude mít Váš prapor jako v bavlnce. 
 

S ohledem na intenzitu používání a stav ušpinění, doporučujeme čistění symbolů
v časovém horizontu 
3–5 let, pro maximální zachování zdobnosti a působivosti symbolů však optimální každé 2–3 roky.

Čištění a péče o vyšívané symboly, Alerion

 

nový život!

Minulost pojící se s historickými událostmi, se na praporu plynutím času podepisují. Uvolněné nitky, lehce potrhaná látka či poškození silné, jsou aktivní pro našeho restaurátora. Dát praporu nový život v podobě vytvoření věrné repliky nastává
ve chvíli, kdy už původní prapor není možné kvůli používání používat nebo je po konzervaci doporučen k uložení či vystavení.

 

Nezapomínejte pečovat o vaše vyšívané skvosty. V případě dotazů ohledně čistění, či renovaci praporu vám rádi předáme veškeré informace
včetně cenové nabídky.

Poptávkový formulář naleznete zde.

 

Váš Alerion

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka