Uvítací cedule a ovály

Uvítací cedule a ovály

Přivítejte své návštěvníky slavnostní uvítací tabulí nebo smaltovaným oválem u vjezdu do obce či firemního areálu! Tabule či ovál nesoucí váš obecní znak nebo firemní logo se zapíše do paměti návštěvníků. Kromě vaší typické symboliky vyjadřuje také myšlenku přátelství a otevřenosti.

Uvítací smaltovaný ovál se znakem a názvem obce. Uvítací smaltovaný ovál se znakem a názvem městyse. Uvítací smaltovaný ovál se znakem a názvem obce/města/městyse.

Uvítací smaltovaná cedule se znakem a názvem obce. Uvítací cedule se znakem a názvem města. Smaltovaný ovál pro označení sídla firmy.

Uvítací smaltovaný ovál před vjezd do obce/města/městysu/ firmy/ areálu má rozměr: 67 × 52 cm. Smaltovaný ovál má vypouklý tvar, tzv. bombírovaný, je pokrytý ochrannou vrstvou (antikorozní ochrana), která dlouhodobě odolává nepřízni počasí. 

Uvítací smaltovaný ovál pro obce/ města/ městysy:
 na ceduli je umístěn znak OBCE/ MĚSTA/ MĚSTYSE a vítací text: VÍTÁ VÁS OBEC/ MĚSTO/ MĚSTYS + NÁZEV.
Uvítací smaltovaný ovál pro firmy: na ceduli je umístěno logo firmy a vítací text: VÍTÁ VÁS FIRMA/SPOLEČNOST + NÁZEV.

Uvítací obecní smaltovaný ovál, zakázková výroba. Smaltovaný ovál pro označení vjezdu do obce, města či městyse Zakázková výroba uvítacích smaltovaných oválů pro obce/města/městyse.

Výroba uvítacích smaltovaných oválů se znakem a názvem obce, města či městyse. Uvítací smaltovaný ovál vyhotovený na zakázku. Ukázka vyhotovení uvítacího smaltovaného oválu s vlastní grafikou.

Uvítací cedule (sendvičový plech) před vjezd do obce/města/městysu/ firmy/ areálu
Rozměry vítací cedule: 60x80 cm. Jedná se o zinkovanou tabuli v hliníkovém rámu, která splňuje technický standard dopravní značky. Zajistíme reflexní či nereflexní provedení. Uchycení přes C profil na zadní straně.

Uvítací cedule s vlastním znakem a názvem obce, města či městyse. Cedule s vítacím textem, znakem a názvem obce.

Vítací cedule pro označení vjezdu do obce, města či městyse. Uvítací cedule (sendvičový plech) před vjezd do obce/města/městysu.

Uvítací ovál i tabuli dodáváme včetně veškerého montážního příslušenství, které obsahuje pozinkovanou ocelovou trubku se speciálně přizpůsobenými objímkami pro uchycení a kovové patky pro snadné ukotvení do betonového podkladu. Standardní parametry sloupku jsou: 250 cm délka a 6 cm průměr.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka