Smaltované hasičské ovály

Ovály pro hasiče

Ovál se znakem hasičského sboru působivě oživí a zviditelní fasády vašich hasičských zbrojnic. Vyrobíme pro vás smaltovaný hasičský ovál se znakem vaší obce a názvem hasičského spolku. Výrobě hasičských cedulí a tabulek se věnujeme více než 15 let. Hasičské cedule vyrábíme v tradiční podobě, která je již od dob první republiky dána barvou a proporcemi. 

I hasičské ovály mají bombírovaný (vypouklý) tvar, který vynikne na každé zbrojnici. Smaltovaný povrch je pokrytý ochrannou vrstvou (antikorozní ochrana), která dlouhodobě odolává nepřízni počasí. Každý ovál je opatřen 4 dírkami pro bezpečné uchycení oválu. Barvy hasičské cedule si volí sám zákazník, tradiční provedení vychází z bílé a červené.

Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem SH ČMS a s velkým státním znakem. Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem SH ČMS a se znakem obce/města/městysu. Smaltovaná hasičská oválová cedule s nostalgickým hasičským znakem.

Hasičský smaltovaný ovál se státním znakem ČR, výroba na zakázku. Smaltovaný ovál pro označení hasičské zbrojnice. Ukázka vyhotovení hasičského smaltovaného oválu s vlastní grafikou.

Základní typy hasičských smaltovaných oválů

  • Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem SH ČMS a s velkým státním znakem: na oválu je uveřejněn znak SH ČMS + velký státní znak + text SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ + NÁZEV SOBORU + ROK ZALOŽENÍ SBORU.

Hasičský smaltovaný ovál se znakem SH ČMS a s velkým státním znakem ČR. Smaltovaný hasičský ovál se státním znakem České republiky. Hasičský ovál se znakem SH ČMS a s velkým státním znakem ČR.

  • Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem SH ČMS a se znakem obce/města/městysu: na oválu je uveřejněn znak SH ČMS + znak obce + text SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ + NÁZEV SBORU + ROK ZALOŽENÍ SBORU. Znak je vyhotoven metodou nanášení speciálního obtisku s ochrannou vrstvou.

Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem a názvem obce. Hasičský ovál se znakem a názvem hasičského sboru. Smaltovaný hasičský ovál se vlastním znakem SDH. 

  • Smaltovaná hasičská oválová cedule s nostalgickým hasičským znakem: na oválu je uveřejněn nostalgický hasičský znak (hasičská přilba, žebřík, sekyrky) + text SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ + NÁZEV SBORU + ROK ZALOŽENÍ SBORU.

Smaltovaná hasičská oválová cedule s nostalgickým hasičským znakem. Hasičský smaltovaný ovál s nostalgickým hasičským znakem. Hasičský smaltovaný ovál s hasičskou přilbou.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka