Stolní vlaječky se znakem a názvem obce/města/městyse

Stolní vlaječky se znakem a názvem obce, města, městysu
Zakázková výroba stolních vlaječek pro obec, město, městys
Ukázka vyšívané stolní vlaječky se znakem a názvem obce, města, městysu
Tištěné stolní vlaječky, zakázka pro obec Lípa nad Orlicí
Saténové stolní vlaječky vyhotovené pro obec Benátky
Tištěné stolní vlaječky se znakem a názvem obce/města
Tištěné oboustranné stolní vlaječky obce Kněžice
Zakázková výroba stolních vlaječek pro obce/města/městyse
Stolní vlaječka obce Kocbeře vyvěšena na dřevěném stolním stojánku
Ukázka vyhotovení stolní vlaječky pro obec Popovice u Benešova
  • Vlaječky jsou převážně vyráběné metodou sítotisku na speciální lesklý satén. Díky této metodě tisku a kvalitě materiálu, mají stolní vlaječky krásné syté barvy. Vlaječky v tomto provedení jsou po obvodu obšité kroucenou šňůrou.
  • Vlaječky umíme vyhotovit i ve vyšívaném, velice reprezentativním provedení, ze saténu, sametu vyšívané hedvábnou nitkou. Stolní vlaječky jsou ozdobeny zlatými nebo stříbrnými třásněmi po obvodu a zdobným roztřepením šňůrky na koncích.
  • Každá vlaječka z naší dílny má v sobě vnitřní výztuhu, díky níž drží svůj tvar.
  • Sériově vyráběné vlaječky a stojánky jsou běžně dostupné k prodeji na našem e-shopu zde: stolní vlaječky států světa, stolní vlaječky mezinárodních organizací a stolní vlaječky krajů. Všechny vlaječky lze koupit v provedení jak na zavěšení, tak i na nasunutí.

Stolní vlaječky vyrábíme, dle uchycení na stolní stojánek, ve dvojím provedení: vlaječky na zavěšení a na nasunutí. Stolní vlaječky pro obce, města, městysy běžně dodáváme v oboustranném provedení a bývá na nich vyobrazen příslušný znak a název obce, města či městysu. Stolní vlaječky doporučujeme používat společně s kvalitními stojánky, které nabízíme v široké škále materiálů i provedení. Všechny druhy stojánků si můžete prohlédnout a objednat přímo na našem e-shopu zde. Slavnostní vyšívané vlaječky pak dodáváme včetně příslušenství, tj. s kovovou či dřevěnou vypínací hrazdičkou a dřevěným stolním stojánkem v tmavém a světlém provedení.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka