Slavnostní vyšívaný myslivecký prapor, znak a stuha

Slavnostní vyšívaný myslivecký prapor, znak a stuha
Slavnostní vyšívaný myslivecký prapor
Detail výšivky mysliveckého praporu – dokonalý klad stehů, vícevrstevná plastická výšivka, ruční vytáčení kontur, precizní návaznost stehu na steh, kontury přecházejí plynule ze silné do tenké, figura má živý vzhled
Vyšívaný prapor pro myslivecký spolek
Výšivka slavnostního mysliveckého praporu - postava sv. Huberta
Rohová výšivka mysliveckého praporu
Ukázka mysliveckéhé praporu se znakem ČMMJ
Myslivecký prapor vyvěšen na dvoudílné žerdi se zlatým kováním
Vyšívaný myslivecký znak
Ukázka ručně-strojové výšivky mysliveckého praporu
Vyšívaná pamětní stuha k slavnostnímu praporu
Ukázka vyhotovení pamětní stuhy v barvách české trikolory
Ukázka vyvěšení pamětní stuhy na vyšívaném praporu

„Myslivecká čest vyšitá do sametu!“

 • Naše vyšívané prapory vytváříme rukodělně tradičními řemeslnými metodami za současného využití špičkových technologií a moderních materiálů.
 • Grafický návrh aneb myslivecký prapor musí být originál.
 • Naše vyšívačky ovládají mistrovsky nejnáročnější techniky vyšívání, mezi nimi i tzv. malbu jehlou bez rozpichu, která z každého vyšívaného symbolu činí působivé umělecké dílo.
 • Slavnostní prapory, znaky a stuhy v našich manufakturách vyrábíme jen z vlastních zakázkově vyráběných sametů a saténů.
 • Každý prapor, znak, ale i stuha od nás má v sobě speciálně střiženou výztuhu, tzv. tělo praporu (znaku, stuhy), která navždy zajistí jeho důstojný a reprezentativní tvar, cípovitý, při zavěšení na žerdi.
 • Kvalitní, propracované a dokonale funkční příslušenství zajistí důstojnost každého mysliveckého praporu a vytvoří spolu s ním funkční celek.
 • Podrobnější informace o výrobě vyšívaných symbolů si můžete přečíst zde.

Jaké symboly náleží slavnostnímu vyšívanému mysliveckému praporu?

Do sametu a saténu vašeho mysliveckého praporu vyšíváme nejen název, ale především příběh vašeho sdružení, jeho historii a tradici. Přírodní motivy na mysliveckém praporu doplňuje postava patrona a ochránce myslivců sv. Huberta s jeho typickými atributy - jelen se zářícím křížem mezi parožím, lesní roh, šípy, kniha apod. Hedvábím vyšívaná myslivecká hesla odkazují na duchovní hodnoty myslivosti, název a letopočet založení jednoznačně identifikují právě vaše sdružení. Myslivecký prapor či znak nesmí chybět u žádného významného dění, je součástí svatohubertských slavností, výročních setkání, návštěv a soutěží. Novým praporem se myslivci zapisují do historie své obce a regionu a stává se pro ně trvalou insignií.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

 • Řemeslná práce
 • Kvalitní materiál
 • Dlouholetá zkušenost
 • Nejdelší záruka
 • Odborná garance
 • Osobní péče o zákazníka