Kolekce symbolů pro myslivce

Kolekce symbolů pro myslivce

„Pomáháme vytvořit váš odkaz dalším generacím.“ Myslivecká čest, přímé jednání, zachování mysliveckých zvyklostí, oddaná a uvědomělá služba myslivosti, chovu a ochraně zvěře. To jsou základy desatera myslivosti.

O hodnotách a tradici myslivosti vypovídá také vyšívaný myslivecký prapor, který je jedinečnou insignií každého mysliveckého spolku. Váš myslivecký znak umíme přenést nejen do praporu, ale i na další předměty jako jsou například stolní vlaječky, venkovní vlajky, odznaky, pamětní mince, medaile či doplňky pro uniformy. Vstupte do světa mysliveckých symbolů Alerion a získejte produkty, které budou odrážet jedinečnost vašeho spolku! Pro každé myslivecké sdružení jsme připravili výrobky, které ozdobí interiér i exteriér kolem budovy vašeho mysliveckého spolku a zajistí vám dlohodobou a vkusnou prezentaci.

Proč výrobky z dílny Alerion?

 • Osobní přístup, poradenství, léta zkušeností,
 • tradiční řemeslná výroba,
 • originální grafický návrh produktů zaručí jejich jedinečnosti a výjimečnost,
 • využití prvotřídních, kvalitních materiálů,
 • propracované a dokonale funkční příslušenství,
 • poskytujeme záruku na prapor 20 let, přičemž životnost praporu je až 200 let.

Několik užitečných rad pro vlajkonoše

Každý profesionální vlajkonoš by měl mít prapor důstojně nést na kvalitní žerdi, kterou po průvodu usadí do příslušného stojanu. Podporu a ulehčení při slavnostním průvodu mu zajistí pás pro vlajkonoše a pár kvalitních rukavicPláštěnky a přepravní tašky usnadní přepravu praporu při akci a především prapor ochrání před nepříznivým počasím. Efektním dojmem působí například vylepšené žerdi se zdobnými hlavicemi, které se vyrábí z leštěného kovu nebo z ručně vyřezávaného dřeva. Pokud chcete být při oslavách a setkáních se svým praporem ještě viditelnější, pořiďte si u nás dvoudílnou žerď prodlouženou na 300 cm.

Produkty pro myslivce

Slavnostní vyšívaný myslivecký prapor, znak a stuha
Jedinečný symbol mysliveckého sdružení. Vytvoříme originální návrh, který se po ručním precizním vyšití stane klenotem vašeho spolku.
Tištěný myslivecký prapor
Saténové vlajky se zhotovují metodou tisku na speciální lesklý satén, zaručujeme stálost potisku. K praporům dodáváme rovněž tištěné stuhy.
Příslušenství k slavnostnímu mysliveckému praporu
Veškeré naše příslušenství je přizpůsobeno k souvisejícím produktům z našich dílen - vše do sebe přesně zapadá.
Venkovní tištěné myslivecké vlajky se znakem a názvem sdružení
Myslivecké venkovní vlajky by neměly chybět na fasádě vaší budovy nebo na stožáru. Venkovní vlajky oceníte také při prezentaci na mysliveckých soutěžích.
Stolní myslivecké vlaječky a stojánky
Myslivecké stolní vlaječky a nášivky pro vaše sdružení vyhotovíme v tištěné nebo ve velice reprezentativní vyšívané podobě.
Odznaky, medaile, pamětní mince, kravatové spony
U nás začíná výroba pamětních předmětů pro myslivecké spolky jejich návrhem a končí dodáním reprezentativního produktu.
Upomínkové předměty s mysliveckou tématikou
Zakázková výroba upomínkových předmětů s mysliveckou tématikou - hrnky, propisky, buttony, dřevěný znak, pohlednice, placatka, samolepka.

Čistění, konzervace, restaurování a repliky vyšívaných symbolů

Náležitá profesionální péče může praporu či vlajce navrátit nejen původní barvy a lesk, ale také prodloužit životnost. Pracujeme i s původními vlajkami, které umíme vyčistit, zakonzervovat a zrestaurovat. Zhotovíme také věrnou repliku.

Pokud váš spolek vlastní historický prapor starší než 50 let, je to insignie velmi vysoké hodnoty. Takový myslivecký prapor, pokud již není vhodný k užívání, doporučujeme konzervovat, tedy ošetřit, zachovat jeho současnou podobu. Naši restaurátoři už takto zachránili řady nejen mysliveských vlajek a praporů! Více zde.

Galerie & inspirace
Vyšívaný myslivecký znak a prapor
Myslivecký prapor na dvoudílné žerdi

Benefity Alerionu

 • Řemeslná práce
 • Kvalitní materiál
 • Dlouholetá zkušenost
 • Nejdelší záruka
 • Odborná garance
 • Osobní péče o zákazníka