Smaltované ovály a uvítací tabule

Obrázek skupiny: 
Smaltované ovály a uvítací tabule

Historické uvítací a informační tabule

Krásné provedení dle vzoru starých historických tabulí, vývěsních štítů a tradičních nápisů. Přivítejte své návštěvníky slavnostní uvítací historickou tabulí u vjezdu do obce. Na tabuli bývá nejčastěji vyobrazen název obce, znak a datum založení. Vsaďte na krásu, která vydrží celá desetiletí a zapište se do paměti svých návštěvníků.

Uvítací cedule a ovály

Přivítejte své návštěvníky slavnostní uvítací tabulí nebo smaltovaným oválem u vjezdu do obce či firemního areálu! Tabule či ovál nesoucí váš obecní znak nebo firemní logo se zapíše do paměti návštěvníků. Kromě vaší typické symboliky vyjadřuje také myšlenku přátelství a otevřenosti.

Uliční cedule a domovní čísla

Kromě typizovaných vám vyhotovíme uliční tabule a domovní čísla libovolného rozměru a barevného provedení, případně doplněné o znak, název či jinou grafikou. Zároveň vám s ohledem na vaše přání před vlastní výrobou připravíme grafický náhled takové tabule a zašleme ke schválení.

Ovály pro hasiče

Ovál se znakem hasičského sboru působivě oživí a zviditelní fasády vašich hasičských zbrojnic. Vyrobíme pro vás smaltovaný hasičský ovál se znakem vaší obce a názvem hasičského spolku. Výrobě hasičských cedulí a tabulek se věnujeme více než 15 let. Hasičské cedule vyrábíme v tradiční podobě, která je již od dob první republiky dána barvou a proporcemi. 

Ovály pro obce, města, městyse

Tento typ smaltované cedule má vypouklý tvar,
tzv. bombírovaný, a patří mezi nejkrásnější smaltované produkty v naší nabídce. Smaltovaný povrch je pokrytý ochrannou vrstvou (antikorozní ochrana), která dlouhodobě odolává nepřízni počasí. Každý ovál je opatřen 4 dírkami pro bezpečné uchycení oválu.

Vsaďte na krásu, která vydrží celá desetiletí. Pokud objednáte větší množství oválů, dosáhnete příznivější ceny. Rozdíly v textech nehrají roli, stejný musí zůstat jen samotný znak. Velikost smaltovaného oválu je 67x52 cm.

Smaltované produkty

Smalt je tradiční ušlechtilý materiál s vynikajícími dekorativními vlastnostmi, výrazným leskem barev a plastickým charakterem znázorněných motivů. Smaltované cedule se vyznačují vysokou trvanlivostí a moderní smalt předčí svými vlastnostmi i nejkvalitnější nátěrové hmoty. Vyrobíme pro vás smaltované ovály, uvítací tabule, domovní čísla a uliční cedule na zakázku, dle vašeho individuálního přání.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka