Odznaky, mince, medaile, vyznamenání, klíčenky

Odznaky, mince, medaile, vyznamenání, klíčenky
Klíčenky s názvem a znakem obce, města, městysu
Pamětní mince a klíčenka pro obec Libhošť
Pamětní mince v dárkové krabičce, zakázka pro obec Jeníkov
Oboustranná pamětní mince v dárkové krabičce, zakázka pro obec Jeníkov
Zakázková výroba pamětních mincí s názvem a znakem obce, města, městysu
Zakázková výroba medailí pro obce, města, městysy
Detail medaile
Ukázka odznaků se znakem a názvem obce, města, městysu
Vyznamenání a medaile s vlastní grafikou pro obce, města, městysy
Klíčenka a odznaky obce Rozdrojovice
  • Výroba odznaků, mincí, medailí vyznamenání a klíčenek u nás začíná návrhem a končí dodáním reprezentativního produktu, pro který vám zajistíme i úložný box.
  • Krásné upomínkové předměty, se znakem a názvem obce, vyrábíme s různorodou povrchovou úpravou a v různých velikostech.

Vzájemnou kombinací materiálů a zpracování pro vás dokážeme vyrobit produkty, které budou působivé, originální a dlouhověké. 

Odznaky 

Originální odznaky jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. V našich dílnách dokážeme zhotovit různorodé tvary odznaků, dle vašeho individuálního přání. Odznaky je možné vyhotovit s různorodou povrchovou úpravou a s uchycením na klasickou jehlu s násuvným válečkem nebo na trn s bezpečnostním pinem. Odznaky pro obce a města dodáváme standardně v tomto provedení - se znakem a názvem obce.

Mince 

Mince se znakem a názvem obce, města či městyse dodáváme jak v jednostranném, tak i v oboustranném provedení. Na přední straně mince (avers) bývá obvykle vyobrazen znak obce, města nebo městyse i s názvem. Na druhé straně bývá vyobrazena místní dominanta – kaple, kostel, významná památka, krajinný prvek nebo patron.

Pamětní medaile

Výroba pamětních medailí umožňuje jednostranné i oboustranné provedení medaile s odlišnou grafikou na lícní a rubové straně. Podobně jako u mince, je na přední straně medailích vyobrazen znak města, obce a opisem s názvem, případně rokem založení, první zmínky či dalším významným datem. Na reversu vyobrazena místní dominanta – kostel, kulturní památka, přírodní prvek, patron. Dle vašeho přání přizpůsobíme také tloušťku či průměr medaile.

Vyznamenání

Vyznamenání se povětšinou udělují při významných příležitostech a stávají se tak i trvalou připomínkou těchto důležitých chvil. Vyznamenání, řády i plakety, jsou dokladem důležitosti a poděkování. Dodáváme kompletní medaile se závěsnou stuhou, klopovou stužkou a uchycením.

Klíčenky

Klíčenky se znakem a názvem obce dnes představují především krásný a praktický upomínkový předmět. Klíčenky vyrábíme v široké škále tvarů a velikostí. Klíčenky mohou být zality glazurou (pryskyřicí), která vytváří trojrozměrný efekt grafiky, zvýrazňuje barvy, chrání a zvyšuje celkovou hodnotnost produktu.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka