Firemní samolepky, magnetky, nášivky, buttony a textílie

Firemní samolepky, magnetky, nášivky, buttony
Magnetické bločky s logem a názvem firmy
Zakázková výroba magnetických bločků
Ukázka vyhotovení magnetky s 3D zalitím
3D samolepka s logem společnosti
Zakázková výroba samolepek
Vyšívaná nášivka s logem firmy
Zakázková výroba vyšívaných nášivek
Ukázka vyhotovení tištěných nášivek
Vyšívaná nášivka státní znak České republiky
Výroba buttonů s logem a názvem společnosti
Buttony s vlastní grafikou
Zakázková výroba triček s vlastním potiskem
Potisk textilií vlastní grafikou
Kšiltovka potištěná znakem, logem, názvem společnosti

Samolepky

Vyrábíme zakázkově v různých velikostech s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Mezi nejoblíbenější patří samolepky se zalitím glazurou, která jim dodává trojrozměrný efekt a větší odolnost. Samolepky určené pro firmy zachycují často jejich logo a název.

Magnetky

Podobně jako samolepky i magnetky vyrábíme v různých velikostech a tvarech, se zalitím nebo bez zalití glazurou. Magnetky představují reklamní předmět, který i přes svou jednoduchost stále patří mezi oblíbené způsoby propagace.

Nášivky

Nášivky vyhotovujeme prostřednictvím dvou výrobních metod: nášivky tištěné na satén a nášivky vyšívané. Vždy doporučíme vhodnou metodu výroby a to na základě složitosti a velikosti grafiky, která má být na nášivce zobrazena.

Buttony

"Placky" vyráběné na zakázku, s logem a názvem firmy či vtipnými hesly. Na buttonu může být také uveřejněno datum založení společnosti, výročí. Plánujete-li oslavu, v rámci významného milníku vaší společnosti, neměly by placky na této akci chybět. Reprezentativní „odznáčky“ jsou opatřeny spínacím špendlíkem a laminací pro uchování grafiky. 

Potisk oblečení (textilní reklamní předměty)

Potisk textilních reklamních předmětů patří k nejčastějším zakázkám firem. Tyto reklamní textilie využijete nejen při zavádění firemní kultury ve formě jednotného zaměstnaneckého oblečení, pokrývek hlavy apod. Produkce těchto reklamních předmětů je určena také pro účely obdarování a prezentace firmy. Při výrobě textilních reklamních předmětů používáme kvalitní materiály, které jsou zárukou dlouhého užívání. Disponujeme taktéž moderními technologiemi výroby včetně spolehlivých strojů zaručující dlouhotrvající potisk. Názvem nebo logem vaší firmy opatříme oblečení nejrůznějšího typu, provedení, materiálů, velikostí i barev (trička, mikiny, čepice, vesty apod.). 

Další informace o těchto produktech si můžete přečíst zde.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka