Samolepky, magnetky a nášivky

Samolepky, magnetky a nášivky

Rádi pro vás vyhotovíme širokou škálu upomínkových předmětů se znaky, vlajkami či logy, které reprezentativně zachytí vaše jedinečné symboly. Reklamní a upomínkové předměty vytvoří pověstnou tečku prezentace vaší firmy, obce, města, městyse, spolku anebo sportovního klubu.

Jsou to právě tyto velké maličkosti, které se díky každodennímu užití zapíšou do paměti hostů, zákazníků, zaměstnanců i veřejnosti. Dbáme na kvalitu zhotovení, aby tato forma prezentace byla skutečným odrazem unikátnosti vaší instituce 
a byla tak pomyslnou třešničkou na dortu vaší realizace.

Samolepky

Vyrábíme kvalitní tištěné samolepky na zakázku, v nejrůznějších velikostech a s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Efektní specialitou jsou tzv. 3D samolepky tedy samolepky s povrchovým zalitím glazurou (pryskyřicí), vytvářející trojrozměrný efekt a zvyšující boční viditelnost samolepky, zvýrazňující jas barev a poskytující ochranu proti mechanickému poškození.
Výroba samolepekNabízíme kompletní realizaci od grafického návrhu až po samotný tisk samolepek.
Na samolepkách se nejčastěji objevuje logo firmy s mottem, znak obce s jejím názvem, klubová loga, hasičský znak s názvem sboru atd.
Sériově vyráběné samolepky, běžně dostupné k prodeji na našem e-shopu, si můžete prohlédnout a objednat zde. Jedná se o samolepky krajů ČR, samolepky vlajek států světa, samolepky velkého a malého státního znaku, samolepky mezinárodních organizací a samolepky brněnského hokejového klubu Kometa.

Magnetky

Magnetky se zadní magnetickou stranou pro snadné přichycení na kovové povrchy, jsou rovněž ideální formou propagace dané značky či subjektu. Vyrábíme je v různých velikostech a tvarech, se zalitím glazurou nebo bez. Podstata výroby magnetek spočívá v nalepení vinylové samolepky s laminací na magnetickou folii. Doporučujeme zalití pryskyřicí, díky čemuž magnetka získá 3D efekt a stává se více odolnou. 
Výroba magnetek Magnetický bloček

Nášivky

Nášivky, rukávové nášivky, domovenky a další obdobné produkty vyjadřují příslušnost svého nositele k určitému společenství, uskupení, území nebo firmě. Nášivky a domovenky vyrábíme v tištěném provedení na lesklý satén s obšitím po obvodu, ale také v nejvyšší kvalitě ve vyšívané podobě.
Vyšívaná nášivkaTištěná návšivka 
Připravujeme drobné i velké rozměry, vždy se zachováním maximální kvality zobrazení jednotlivých detailů a designu celkového výrazu nášivky. Dle velikosti a motivu výšivky doporučíme velikost a metodu výroby. Díky moderním technologiím je možné nášivky vyhotovit s různými úpravami rubové strany pro našití nebo nažehlení či na suchý zip. 

Nášivky nejčastěji vyhotovujeme pro: firmy, hasiče, myslivce, rybáře, armádní a policejní složky.
Kromě zakázkové výroby dodáváme i sériově vyráběné nášivky prostřednictvím našeho e-shopu zde
Nášivky vyrábíme ve dvou variantách – tištěné nášivky a nášivky vyšívané. 
Tištěné nášivky - tisk na kvalitní satén, který září efektním leskem, nášivky bývají pro zpevnění a pro reprezentativnější vzezření obšité po obvodu.
Nášivky vyšívané - nesou tisíce drobných stehů, dle velikosti se volí typ výšivky (aplikovaná, kombinovaná a plnoplošná). I tento druh nášivek dodáváme s obšitím po obvodu.
Slavnostní uniforma bez nášivek a bez vyjádření příslušnosti je jako kouř bez ohně. Žádný jiný symbol, vyjma vyšívaného praporu a vlajky, neřekne tolik o vaší příslušnosti ke sboru, firmě nebo společenství, jako právě tyto zdánlivě nenápadné doplňky oblečení. Díky preciznímu tisku na satén či plastické výšivce jsou zakázkové nášivky doslova perlami každé uniformy. 

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka