Závěsný odznak starosty

Závěsný odznak starosty

Představitelé měst a obcí zastávající svou funkci musí dbát o odpovídající reprezentaci. Závěsná insignie představuje symbol, který vyzdvihuje pozici starosty či starostky a podtrhuje jejich kompetence. 

Starosta, primátor či pověřený člen zastupitelstva nebo tajemník mají při významných příležitostech i občanských obřadech právo užívat své insignie, kterými je starostenský závěsný odznak (primátorské insignie v případě statutárních měst). Závěsný odznak pro starosty se však nemusí užívat jen při matričních událostech (svatbách, vítání občánků, gratulacích jubilantům), ale i při vítání významných návštěv a také dalších událostech běžnějšího rázu.

Zakázková výroba starostenských insignií s vlastním znakem a názvem obce/města/městyse. Výroba závěsného odznaku pro starosty s vlastní grafikou.
Výroba starostenských insignií na zakázku. Starostenský odznak s vlastním motivem - znak a název obce/města/městyse.

Závěsný odznak pro starosty a starostky pro Vás vyhotovíme na zakázku s vlastní grafikou, tzn. znakem obce, městyse nebo města a opisem s názvem. Insignii zhotovujeme s několika druhy zavěšení: varianta se stuhou (trikolorou v národních barvách), varianta s řetězem s očky, varianta se zdobným velkým lipovým řetězem. Na zadní straně takové insignie může být velký státní znak ČR a opis ČESKÁ REPUBLIKA, čímž za jednu cenu získáte univerzální provedení starostenské insignie pro každou příležitost. Starostenský odznak na zakázku s řetězem dodáváme v různých barevných povrchových úpravách. Sériově vyráběné starostenské insignie s velkým státním znakem ČR, které máme skladem a odesíláme obratem, si můžete prohlédnout a zakoupit přímo na našem e-shopu zdePokud užíváte pro své ceremoniální účely na svém úřadě starší exemplář závěsného starostenského odznaku, který má již opotřebovanou trikolóru nebo starý či nefunkční řetízek, jsme schopni zaměnit pouze samotné zavěšení. Různé varianty zavěšení k starostenkému odznaku si můžete prohlédnou a zakoupit zde.

Závěsný odznak pro starosty s velkým státním znakem a trikolórou ČR. Insignie pro starosty s velkým státní znakem České republiky, prodej e-shop. Závěsný odznak pro starosty s lipovým řetězem, prodej e-shop.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka