Vyznamenání a řády

Vyznamenání a řády

Lidé chtějí být oceněni. Za svou práci, za statečnost, za výjimečný přínos společnosti nebo komunitě, do které patří. Vyznamenání se povětšinou udělují při významných příležitostech a stávají se tak i trvalou připomínkou těchto důležitých chvil.

Řády, vyznamenání i plakety, precizně zvěčněné do kovových materiálů, mají svou váhu, jsou dokladem důležitosti a poděkování. Vyznamenání, plakety a řády mají i svou sběratelskou hodnotu, která roste s časem. Mezi ty nejžádanější patří výroba vyznamenání na závěsné stužce s krátkou klopovou stužkou, kterými důstojně oceníte každého nominovaného. Vyrobíme pro vás řády a vyznamenání od počátečního originálního návrhu v souladu s vašimi přáními a požadavky až po samotný řemeslně dokonalý výrobek.

Zakázková výroba vyznamenání. Výroba vyznamenání s vlastní grafikou.

Každé vyznamenání se stuhou má v zadní části tradiční uchycení na vodorovný kovový můstek se zavíracím špendlíkem, stejně tak jako zástupná krátká stužka, která jej vždy doprovází. Na krátké stužky často vyhotovuejme doplňkový miniaturní symbol - malý kovový odznak, případně potisk. Vlastní stuha vyznamenání je vyhotovena vždy zakázkově v požadovaných barvách pruhů nejkvalitnější formou - vetkáváním. Vyznamenání může být baleno individuálně samolepícího sáčku, je však často doprovázeno kvalitní sametovou krabičkou, která chrání vlastní medaili, ale také podtrhuje její výjimečnou hodnotu.

Vyznamenání dodáváme včetně reprezentativní krabičky. Ukázka vyznamenání z dílny Alerion.

Kontaktujte nás s vašimi požadavky a představami, rádi vám poskytneme naše rady a doporučení, včetně přesné cenové nabídky na vyhotovení vyznamenání, řádů, medailí či plaket.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka