Vyšívaný a tištěný prapor, znak pro výrobce zemědělské techniky

Vyšívaný a tištěný prapor, znak pro výrobce zemědělské techniky
Ukázka vyšívaného firemního praporu
Vyšívaný znak osobní, firemní
Tištěný znak s logem společnosti
Zakázková výroba praporů s vlastní grafikou
Vyšívaný prapor pro producenty zemědělské techniky
Tištěný prapor, prodejce/výrobce zemědělské techniky
Vyšívaný slavnostní prapor vyvěšený na dvoudílné žerdi
 • Součástí naší firmy je i vlastní heraldická kancelář. Heraldik se spolu s obchodním zástupcem ujme představitelů výrobce nebo prodejce zemědělské techniky a spolu s nimi hledá nejvhodnější symboliku a sdělení, které by bylo příhodné na prapor či znak umístit. Nemusí se vždy jednat pouze o logo. Mnohdy si právě takové společnosti přejí zdůraznit nějakou důležitou část své historie, nebo v případě rodinné firmy nějaký osobní odkaz, či příslušnost k zemi, ve které byla založena. To vše se pak snažíme převést do heraldického či vexilologického jazyka a vkusně přenést na samotný návrhy vlajky. Grafický návrh vašeho praporu či znaku musí být originálem.
 • Naše vyšívané prapory a znaky vytváříme rukodělně tradičními řemeslnými metodami za současného využití špičkových technologií a moderních materiálů.
 • Naše vyšívačky ovládají mistrovsky nejnáročnější techniky vyšívání, mezi nimi i tzv. malbu jehlou bez rozpichu, která z každého vyšívaného symbolu činí působivé umělecké dílo.
 • Slavnostní vlajku nebo znak pro prodejce či výrobce zemědělské techniky, umíme vyhotovit i v tištěné podobě. Tištěné saténové vlajky či prapory jsou alternativním řešením k ručně vyšívaným symbolům, které jsou náročnější na výrobu, čemuž odpovídá i jejich cena. Saténové vlajky se zhotovují metodou tisku na speciální lesklý satén, zaručujeme stálost potisku.
 • Každá vyšívaná vlajka, znak ale i stuha, od nás má v sobě speciálně střiženou výztuhu, tzv. tělo praporu (stuhy), která navždy zajistí jeho důstojný a reprezentativní tvar, cípovitý, při zavěšení na žerdi.
 • Kvalitní, propracované a dokonale funkční příslušenství zajistí důstojnost každému praparu či znaku a vytvoří spolu s ním funkční celek.

Vyšívaný symbol  vaší společnosti se tak stává její insignií, která vhodně doplňuje interiér sídla. Snažíme se do praporů a znaků promítnout jedinečnost, historii firmy a zanechat tak odkaz příštím generacím. Další ukázky našich vyšívaných praporů si můžete prohlédnout zde.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

 • Řemeslná práce
 • Kvalitní materiál
 • Dlouholetá zkušenost
 • Nejdelší záruka
 • Odborná garance
 • Osobní péče o zákazníka