Odznaky, medaile, mince, vyznamenání

Obrázek skupiny: 
Odznaky, medaile, mince, vyznamenání

Vyznamenání

Lidé chtějí být oceněni. Za svou práci, za statečnost, za výjimečný přínos společnosti nebo komunitě, do které patří. Vyznamenání se povětšinou udělují při významných příležitostech a stávají se tak i trvalou připomínkou těchto důležitých chvil.

Medaile

Oceňte nejlepší výkony, dosažené výsledky i zásluhy precizně zpracovanými, na zakázku vyráběnými medailemi. Díky povrchové úpravě kovu do zlaté, stříbrné a bronzové, včetně možnosti patiny, věnujete vysoce reprezentativní symbol, který ocení vítězové na regionální i mezinárodní úrovni. 

Mince

Kultivované, prestižní, univerzální. To je charakteristika upomínkového předmětu, jehož poselství je větší než jeho vlastní velikost. Originální mince jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. 

Mince vyrábíme v různých tloušťkách a průměrech, s jednostranným i oboustranným motivem. Námi vyráběné mince patří k prvotřídním a ceněným uměleckým dílům.

Pamětní mince nejčastěji dodáváme:

Odznaky

Originální odznaky do klopy jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. Věřte našim řemeslně zdatným specialistům - výrobou odznaků se zabýváme již více jak 19 let. Díky našim zkušenostem získáte produkt s dlouhou trvanlivostí.

Odznaky, medaile, mince, vyznamenání

Vyrobíme pro vás odznaky, medaile, mince a vyznamenání od počátečního návrhu až po samotný výrobek, včetně reprezentativních krabiček. Tyto produkty se vyznačují odolností kovu s různorodou povrchovou úpravou, které dávají vzniknout výrobkům neopakovatelné trvanlivosti.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka