Kolekce symbolů pro pivovary

Kolekce symbolů pro pivovary

Logo pivovaru je vizitkou, jakož i vizuální prezentací, díky které se stává každý pivovar jedinečným a snadno identifikovatelným. Pomocí značky se pivovar přibližuje svým zákazníkům a buduje si s nimi vztah. Mnohdy by si ale logo, které stojí na počátku samotné historie pivovaru, zasloužilo převést do vznešenější a hmatatelnější podoby.

Proto jsme pro každý pivovar připravili produkty, které ozdobí jak interiér, tak i exteriér a zajistí jeho dlouhodobou a vkusnou prezentaci. Vyšívané vlajky, znaky a stuhy, propracované příslušenství, tištěné venkovní vlajky, reprezentativní stožáry, reklamní poutače a reklamní předměty, smaltované produkty, stolní vlaječky dokážeme nabídnout v té nejvyšší kvalitě.

Proč výrobky z dílny Alerion?

 • Osobní přístup, poradenství, léta zkušeností,
 • tradiční řemeslná výroba,
 • originální grafický návrh produktů zaručí jejich jedinečnosti a výjimečnost,
 • využití prvotřídních, kvalitních materiálů,
 • propracované a dokonale funkční příslušenství,
 • poskytujeme záruku na prapor 20 let, přičemž životnost praporu je až 200 let .

Vyhotovení produktů

Jako specializovaná firma nabízíme kompletní kolekci symbolů. Vaše symboly vám nejen graficky správně navrhneme, ale rovněž jim dáme i hmatatelnou podobu. Vyrobíme pro vás ručně vyšívaný slavnostní prapor pivovaru, venkovní tištěné vlajky s dlouholetou životností, dodáme kvalitní stožáry, smaltované produkty, uvítací cedule před vjezdy do areálu pivovaru, stolní vlaječky, odznaky, pamětní mince, medaile, samolepky, nůžkové stany s logem a názvem vaší společnosti a mnoho dalších výrobků s vašimi symboly. 

Kolekce symbolů pro pivovary

Vyšívaný prapor pivovar Černá Hora
Prapory a znaky vytváříme rukodělně tradičními řemeslnými metodami, za současného využití špičkových technologií.
Příslušenství k vyšívaným a tištěným symbolům pivovarů
Příslušenství pro profesionální a důstojné vzezření symbolů vašeho pivovaru. Příslušenství přizpůsobeno k souvisejícím produktům z našich dílen.
Občanský znak se symbolikou vašeho pivovaru
Svůj znak si může nechat navrhnout rodinný příslušník stejně jako majitel pivovaru nebo spolumajitel, kteří do něj mohou zakomponovat filozofii pivovaru.
Venkovní, reklamní tištěné vlajky pro pivovary
Navrhujeme a vyrábíme venkovní vlajky pro pivovary na zakázku s vlastní grafikou. Venkovní vlajky z naší dílny mají krásný lesk, barvy a kvalitní šití.
Stolní vlaječky s logem pivovaru
Stolní vlaječky s logem pivovaru umíme vyhotovit v tištěné, ale také ve vysoce reprezentativní vyšívané podobě. K vlaječkám dodáme stolní stojánky.
Upomínkové a reklamní produkty s logem pivovaru
Odznaky, otvíráky, mince, medaile, manžetové knoflíčky, kravatové spony, klíčenky to jsou všechno výrobky, které označíme logem vašeho pivovaru.
Reklamní produkty s logem pivovaru
Hrnky, propisky, tašky, buttony, samolepky, magnetky, nášivky. Všechny tyto reklamní předměty označíme logem a názvem vašeho pivovaru.
Pop-up poutač, nůžkové stany s logem pivovaru
Párty stany a pop-up skládací poutače s vlastní grafikou - logo a název pivovaru. Ke stanům dodáváme i praktické příslušenství.
Beach vlajky, golfové vlaječky, podložky pod RZ s logem pivovaru
Beach vlajky, golfové vlaječky, podložky pod RZ se symboly vašeho pivovaru dnes patří k častým reklamním prostředkům.

Čištění, konzervování a výroba repliky vyšívaných symbolů

Náležitá profesionální péče může praporu či vlajce navrátit nejen původní barvy a lesk, ale také prodloužit životnost. Pracujeme i s původními vlajkami, které umíme vyčistit, zakonzervovat a zrestaurovat. Zhotovíme také věrnou repliku.

Pokud váš pivovar vlastní historické symboly starší než 50 let, jsou to insignie velmi vysoké hodnoty. Pokud již nejsou vhodné k užívání, doporučujeme je konzervovat, tedy ošetřit, zachovat jejich současnou podobu a zamezit dalšímu poškození. Jednou z možností obnovy vyšívaného praporu je výroba věrné repliky. Více zde.

Galerie & inspirace
Ukázka vyšívané stolní vlaječky
Detail vyšívané stolní vlaječky
Ukázka vyšívaného praporu, znaku a pamětní stuhy z naší dílny
Zakázková výroba hrnků a propisek s vlastní grafikou
Výroba odznaků s vlastními symboly
Vyšívaný prapor a stuha
Ukázka tištěného praporu pro hasiče
Vyšívaný firemní prapor

Benefity Alerionu

 • Řemeslná práce
 • Kvalitní materiál
 • Dlouholetá zkušenost
 • Nejdelší záruka
 • Odborná garance
 • Osobní péče o zákazníka