Odznaky s logem a názvem golfového klubu, medaile

Zakázková výroba odznaků a medailí pro golfové resorty
Zakázková výroba odznaků pro golfové kluby. resorty
Zakázková výroba medailí
Ukázka zakázkové výroby odznaků z naší dílny
Výroba odznaků v různých tvarech a velikostech
Ukázka zakázkové výroby odznaků pro společnost Essence
Výroba medailí s vlastním motivem
Ukázka medaile z naší dílny

Odznaky s logem golfového klubu

Originální odznaky jsou atraktivní a přitom praktické pozornosti, které připomenou vaše logo při významných příležitostech i ve všední den. Na odznacích bývá uveřejněno logo a název golfového klubu. Odznaky vyrábíme v podobě s uchycením na klasickou jehlu, s bezpečnostním pinem (trn s knoflíčkem) nebo zavíracím špendlíkem. 

Medaile pro nejlepší hráče golfového turnaje

Oceňte nejlepší výkony, dosažené výsledky i zásluhy precizně raženými, na zakázku vyráběnými medailemi. Díky povrchové úpravě kovu do zlaté, stříbrné a bronzové, včetně barevné škále stuh, věnujete vysoce reprezentativní symbol. Výroba medailí umožňuje jednostranné i oboustranné provedení medaile s odlišnou grafikou na lícní a rubové straně. 

Podrobné informace o výrobě  odznaků a medailí najdete zdeKromě výroby těchto upomínkových předmětů na zakázku najdete v našem e-shopu i nabídku již hotových předmětů zde.

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka