Odznaky, medaile, mince, vyznamenání

Odznaky, medaile, mince, vyznamenání

Vyrobíme pro vás odznaky, medaile, mince a vyznamenání od počátečního návrhu až po samotný výrobek, a to včetně reprezentativních krabiček. Tyto produkty se díky kovu vyznačují svým hodnotným vzezřením a různorodými možnostmi povrchové úpravy dávají vzniknout výrobkům s nezaměnitelnou originalitou, efektem a trvanlivostí.

Výroba mincí, odznaků, medailí, plaket, vyznamenání a dalších produktů této kategorie spočívá v odlévání ze slitiny několika druhů ušlechtilého kovu – mědi, mosazi, zinku a hliníku - do individuálně připravených forem s následnou povrchovou úpravou a dokončením glazurou. Tyto krásné pamětní, dárkové a reprezentační symboly vyrábíme nejčastěji s povrchovou úpravou mat či lesk, zlato, stříbro, bronz, měď či s patinou, která zaručí starobylý vzhled (antik) a lepší zobrazení reliéfu (starozlato, starostříbrno, starobronz, staroměď). Na povrchy používáme také černé niklování či lakování. Kovové odznaky mohou být vyhotoveny také jako tištěné, a to z efektního broušeného hliníku s následným tiskem grafiky a zalitím glazurou. Vzájemnou kombinací materiálů a následného zpracování pro vás dokážeme vyrobit hodnotné produkty, které budou působivé, originální a trvanlivé. 

Zakázková výroba odznaků. Zakázková výroba pamětních mincí. Zakázková výroba pamětích medailí a vyznamenání.

Kromě výroby kovových předmětů, odznaků a medailí na zakázku, najdete v našem e-shopu i nabídku sériově vyráběných odznaků a dalších symbolů, které máme skladem.

Prodej odznaků e-shop Alerion. Prodej odznaků v dárkové krabičce, e-shop Alerion. Vyznamenání – Řád zlaté vařečky s hasičskou přilbou.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka