Odznaky a nášivky pro instituce a úřady

Zakázková výroba odznaků a nášivek pro instituce a úřady
Výroba odznaků pro instituce a úřady
Výroba nášivek, instituce a úřady

Odznaky s vlastní grafikou

Originální odznaky jsou ceněným sběratelským artiklem i vděčným reprezentativním dárkem. V našich dílnách dokážeme zhotovit různorodé tvary odznaků, dle vašeho individuálního přání. Odznaky je možné vyhotovit s různorodou povrchovou úpravou a s uchycením na klasickou jehlu s násuvným válečkem nebo na trn s bezpečnostním pinem. Odznaky pro instituce a úřady dodáváme standardně v tomto provedení - se znakem/symbolem a názvem. 
Sériově vyráběné odznáčky si můžete zakoupit na našem e-shopu zde.

Zakázková výroba nášivek

Nášivky vyhotovujeme prostřednictvím dvou výrobních metod: nášivky tištěné na satén a nášivky vyšívané. Vždy doporučíme vhodnou metodu výroby, a to na základě složitosti a velikosti grafiky, která má být na nášivce zobrazena, v případě institucí a úřadů se často jedná o znak/symbol a název.
Sériově vyráběné nášivky můžete rovněž zakoupit na našem e-shopu zde. 

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka