Kolekce symbolů pro automobilky a importéry

Kolekce symbolů pro automobilky a importéry

Objevte s námi krásu tradiční umělecké ruční práce, která je zárukou originality a jedinečnosti. Logo každé automobilky je vizitkou, jakož i její vizuální prezentací, díky které je každá automobilka jedinečná a snadno identifikovatelná. Pomocí značky se automobilka přibližuje svým zákazníkům a buduje si s nimi vztah. Mnohdy by si ale logo, poselství a celková myšlenka automobilky zasloužila převést do vznešenější a hmatatelnější podoby.

Proto jsme pro každou automobilku připravili produkty, které ozdobí jak interiér jejího sídla, tak i exteriér a zajistí jí dlouhodobou a vkusnou prezentaci. Vyšívané prapory, znaky a stuhy, propracované příslušenství, tištěné venkovní vlajky, reprezentativní stožáry, reklamní poutače a reklamní předměty, smaltované produkty, stolní vlaječky dokážeme nabídnout v té nejvyšší kvalitě.

Proč výrobky z dílny Alerion?

 • Osobní přístup, poradenství, léta zkušeností,
 • tradiční řemeslná výroba,
 • originální grafický návrh produktů zaručí jejich jedinečnosti a výjimečnost,
 • využití prvotřídních, kvalitních materiálů,
 • propracované a dokonale funkční příslušenství,
 • poskytujeme záruku na prapor 20 let, přičemž životnost praporu je až 200 let .

Vyhotovení produktů

Jako specializovaná firma nabízíme kompletní kolekci symbolů. Vaše symboly vám nejen graficky správně navrhneme, ale rovněž jim dáme i hmatatelnou podobu. Vyrobíme pro vás ručně vyšívaný slavnostní prapor, venkovní tištěné vlajky s dlouholetou životností, dodáme kvalitní stožáry, smaltované produkty, uvítací cedule před vjezdy do areálu automobilky, stolní vlaječky, odznaky, pamětní mince, medaile, samolepky, nůžkové stany s logem a názvem vaší automobilky a mnoho dalších výrobků s vašimi symboly. 

Kolekce symbolů automobilky a importéry

Vyšívaný prapor Kia Motors
Vyšívaný prapor automobilky se stane firemní insignií. Do praporů a znaků promítneme jedinečnost a historii vaší automobilky.
Příslušenství k slavnostním symbolům automobilky
Žerdě, stojany, hlavice žerdi, kožený pás a rukavice pro vlajkonoše - to vše a další produkty dodáváme k prezentaci jedinečných symbolů vaší automobilky.
Osobní znak odrážející profesi v automobilovém průmyslu
Svůj znak si může nechat navrhnout rodinný příslušník stejně jako majitel automobilky či její akcionář, kteří do něj mohou vložit filozofii své profese.
Venkovní reklamní vlajky pro automobilky
Venkovní vlajky automobilek jsou prostředkem identifikace, nositeli informací a ideální forma reklamy. Venkovní vlajky zvyšují hodnotu značky.
Golfové vlaječky s logem a názvem automobilky
Golfové vlaječky i beach vlajky představují ideální příležitost jak zvýšit publicitu a prestiž značky vaší automobilky.
Zakázková výroba stolních vlaječek pro automobilky a importéry
Stolní vlaječky pro automobilky dodáváme ve dvojím provedení - v tištěné nebo vyšívané podobě. K vlaječkám dodáme i stolní stojánky.
Vlaječka na auto a s logem automobilky
Jedinečná příležitost unikátně prezentovat značku automobilky přímo na silnici. Carflagy a podložky pod RZ s vlastní grafikou vám to umožní.
Upomínkové produkty pro automobilky
U nás začíná výroba upomínkových předmětů jejich návrhem a končí dodáním reprezentativního produktu, zajistíme i úložný box.
Reklamní předměty s logem a názvem automobilky
Tyto produkty představují krásný dárek i reprezentativní doplněk automobilky. Díky nim můžete zviditelnit své logo příjemným i hravým způsobem.

Čištění, konzervování a výroba repliky vyšívaných symbolů

Náležitá profesionální péče může praporu či vlajce navrátit nejen původní barvy a lesk, ale také prodloužit životnost. Pracujeme i s původními vlajkami, které umíme vyčistit, zakonzervovat a zrestaurovat. Zhotovíme také věrnou repliku.

Pokud vaše společnost vlastní historické symboly starší než 50 let, jsou to insignie velmi vysoké hodnoty. Pokud již nejsou vhodné k užívání, doporučujeme je konzervovat, tedy ošetřit, zachovat jejich současnou podobu a zamezit dalšímu poškození. Jednou z možností obnovy vyšívaného praporu je výroba věrné repliky. Více zde.

Galerie & inspirace
Slavnostní vyšívaný prapor pro automobilky a importéry
Tištěný znak pro automobilky a importéry
Ukázka vyšívaného znaku
Zakázková výroba muších křídel s logem a názvem automobilky
Beach vlajky s vlastní grafikou
Golfové vlaječky s logem a názvem automobilky
Ukázka tištěné golfové vlaječky s vlastní grafikou
Tištěné stolní vlaječky s logem automobilky
Zakázková výroba odznaků pro automobilky a importéry
Pamětní mince s vlastním motivem
Ukázka vyhotovení vyznamenání
Výroba buttonů a odznaků s logem a názvem firmy
Reklamní propisky s logem a názvem automobilky
Propagační předměty pro automobilky
Zakázková výroba vyznamenání
Venkovní tištěné vlajky pro automobilky a importéry

Benefity Alerionu

 • Řemeslná práce
 • Kvalitní materiál
 • Dlouholetá zkušenost
 • Nejdelší záruka
 • Odborná garance
 • Osobní péče o zákazníka