Připravte se na hasičskou oslavu

I vlajkosláva má svá pravidla a její vyznění lze pozvednout na úroveň dech beroucí ceremonie. Využitím příslušenství z naší dílny dosáhnete nejen funkční dokonalosti, ale také profesionálního a důstojného vzezření vašich symbolů.
Připravte se na hasičskou oslavu

Každý profesionální vlajkonoš by měl mít prapor zavěšen na kvalitní žerdi, kterou po průvodu usadí do příslušného stojanu. Podporu a ulehčení při slavnostním průvodu mu zajistí pás pro vlajkonoše a pár kvalitních rukavic. Pláštěnky a přepravní tašky usnadní přepravu praporu při akci a prapor ochrání před nepříznivým počasím. Efektním dojmem působí například také vylepšené žerdě se zdobnými hlavicemi

Základní žerď a pískovcový stojanZákladní žerď a pískovcový stojan

Základní žerď je vhodná ke všem slavnostním vyšívaným hasičským praporům, především k rozměrům 100x150 cm. Žerď lakovaná do tmavě hnědého nebo světle hnědého odstínu. Na vrcholu se zdobnou špicí. Základní žerď je kompatibilní se základním pískovcovým stojanem, který je vyroben z umělého kamene s povrchovou úpravou pískovce, možnost pouze jednoho otvoru. Produkt můžete zakoupit přímo v našem e-shopu zde.


Dvoudílná žerď s dřevěným stojanem

Dvoudílná žerď a dřevěný stojanDvoudílná žerď z tvrdého dřeva je opatřena tradičním speciálním kovovým mechanismem pro uchycení slavnostního hasičského praporu. Žerď dodáváme ve světlém nebo tmavém odstínu a se zlatým nebo stříbrným kováním. Délka žerdi 250 cm, rozšroubovatelná na dvě části. Dřevěný lakovaný stojan dodáváme rovněž v tmavě hnědém nebo světle hnědém provedení. Tento typ kulatého stojanu může mít jeden, dva nebo tři otvory pro upevnění vlajek, s optimálním úhlem sklonu. Produkt můžete zakoupit přímo v našem e-shopu zde.

Hlavice žerdi

Hlavice k žerdi s motivem hasičské přilbyV našich dílnách dokážeme zhotovit různorodé tvary hlavic k žerdím dle vašeho individuálního přání. Při výrobě hlavic k žerdím se opíráme o tradiční řemeslné postupy, tedy ruční vyřezávání nebo gravírování. Dokážeme vám zhotovit hlavici k žerdi s motivem českého lva, moravské a slezské orlice, sokola, lilie, hasičské přilby nebo jiným trojrozměrným motivem podle vašeho vlastního požadavku. Unikátní je pak výroba hlavice s poselstvím, ve které je uložena zpráva pro další generaci na ručně vyrobeném papíru nebo i s USB flash diskem s fotografiemi, dokumenty, kronikou, videi. Poptávku po hlavici s vlastním motivem můžete zadat zde.

Kožený pás pro vlajkonoše

Kožený pás pro vlajkonoše

Ručně šitý reprezentativní kožený pás pro vlajkonoše ze silné tmavě hnědé nebo světlé kůže, krásné kontrastní prošívání dlouhými stehy, speciální střih pro pohodlné nesení a držení žerdi s praporem. Univerzální velikost s nastavitelnou délkou přes rameno a zádaProdukt můžete zakoupit přímo v našem e-shopu zde.

KKožené rukavice pro vlajkonošeožené rukavice pro vlajkonoše

Rukavice z naší nabídky jistě ocení každý vlajkonoš. Můžete si vybrat z několika druhů provedení: kožené krátké, kožené dlouhé a textilní rukavice. Kožené rukavice dodáváme v univerzální velikosti, textilní rukavice pak ve vybraných velikostech. Produkt můžete zakoupit přímo v našem e-shopu zde

Pláštěnka a přepravní vak na hasičský prapor

Průhledný obal praporu je nezbytné příslušenství, pokud by při průvodu nebo slavnostní ceremonii pršelo. Pevný voděodolný obal chrání prapor uchycený na žerdi, a umožňuje tak optimální ochranu vyšívaného symbolu před nepříznivými vlivy počasí. Přepravní vak na slavnostní vyšívaný hasičský prapor chrání tento vyšívaný symbol zejména při přepravě ve stočeném stavu. Produkty můžete zakoupit přímo v našem e-shopu zde.

Přepravní vak na hasičský prapor

Alerion. Pro dokonalou prezentaci vašeho praporu.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka