Oslavte s námi 20 let naší práce pro hasiče

V jubilejním roce 100 let od přijetí státní vlajky chceme podpořit hasiče a přispět tak ke krásnějšímu označení jejich hasičských zbrojnic. Proto jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku smaltovaných oválů za akční cenu! 
Oslavte s námi 20 let naší práce pro hasiče

Kontaktujte nás co nejdříve, výhodná nabídka je časově omezena! Akce platí pro objednávky uzavřené od dnešního dne do konce září 2020.

Hasičské smaltované ovály

Smaltovaná hasičská oválová cedule s nostalgickým hasičským znakem Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem SH ČMS a s velkým státním znakem ČR Smaltovaná hasičská oválová cedule se znakem obce
Ukázka smaltovaných oválů - s nostalgickým znakem, znakem SH ČMS a velkým stáním znakem ČR, vlastním znakem hasičského sboru.

Akční nabídka:

*Výše uvedené ceny bez DPH 21 %.

Smaltovaný ovál s nostalgickým hasičským znakem Smaltovaný hasičský ovál se znakem SH ČMS a velkým státním znakem ČR Smaltovaný hasičský ovál s vlastním znakem sboruBarvy hasičské cedule si můžete vybrat sami, tradiční provedení je přitom bílé nebo červené, ale oblíbený je také ovál v barvě modré. 

Termín dodání: 4 - 6 týdnů od objednání a schválení předvýrobního grafického náhledu.
Přepravné a balné: 150,- Kč bez DPH 21 %.

ALERION 20 letKontaktujte nás e-mailem info@alerion.cz, telefonicky tel. +420 513 035 545, mob. +420 730 871 669 nebo přes kontaktní formulář na našem webu zde, obratem se Vám ozveme - připravíme objednávku a grafický náhled oválu přímo pro Vás.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka