Kolekce symbolů pro vnitřní výzdobu vašeho úřadu

Na prvním dojmu záleží! Na co byste při výzdobě obřadní síně neměli zapomenout? Poradíme vám!
Kolekce symbolů pro vnitřní výzdobu vašeho úřadu

Obecní či městský úřad je místem, kde se odehrávají významné události. Konají se zde svatební obřady, vítání občánků, oslavují se životní jubilea, udělují se čestná občanství nebo přijímají  významné návštěvy. Jak, ale těmto významným prostorům dodat patřičnou reprezentativnost? Připravili jsem pro vás kolekci symbolů pro vnitřní výzdobu vašeho úřadu, které mu dodají punc majestátu a důstojnosti!

1. Velký státní znak České republiky

Vyšívaný velký státní znak České republikyKromě klasického barevného znaku zákon v souladu s požadavky na různorodou dekorativní výzdobu interiérů dovoluje užít jednobarevnou napodobeninu znaku. Státní znaky dodáváme do interiérů v těchto provedení: pískovcový, dřevěný vyřezávaný státní znak, keramický, sádrový státní znak s patinou, plastový, velký státní znak ČR z hliníkové desky (dibond) a polyuretanový státní znak.
V barevném provedení obecní a městské úřady volí speciálně ručně vyráběné slavnostní vyšívané státní znaky. Další informace o tomto produktu získáte zde.

2. Obecní nebo městský znak

Vyšívaný znak obce/města/městysyDnešní obce a města také hojně používají své vlastní znaky, ať již historicky přiznané nebo udělené nově od devadesátých let dále. Obecní či městské znaky nejčastěji dodáváme ve vyšívané, dřevěné vyřezávané a pískovcové podobě. Pro umístění dvou znaků v čele místnosti užíváme závazné heraldické pravidlo - při pohledu na čelní stranu místnosti státní znak musí být umístěn vždy vlevo a obecní nebo městský znak vpravo. Více o vyšívaných obecních/městských znacích zde.

3. Vlajkosláva

Vlajkosláva - sametová vlajka ČR, EU, obecní/městskáStátní, obecní a městské znaky jsou dnes pravidelně doplňovány také vlajkami na žerdích ve stojanech – obecními, městskými, státní vlajkou České republiky a vlajkou Evropské unie, které ke slavnostní výzdobě neodmyslitelně patří. Všechny tyto vlajky nabízíme v té nejvyšší kvalitě. Díky našim umělecko-řemeslným postupům, letitým zkušenostem, kvalitě zpracování a vnitřnímu tělu praporu získáte symboly, které ocení i vaši nástupci. Sametová vlajka ČR a EU je k dostání přímo na našem
e-shopu.
 Vyšívané prapory z našich dílen si můžete prohlédnout zde.

4. Historická mapa obce/města/městyse

Historická mapa obce/města/městyseV reprezentačních prostorách, jako jsou zasedací místnosti či kancelář starosty, vždy vynikne vedle komunálních symbolů, také historická mapa daného místa a okolí. Provádíme zpracování, úpravu a vlastní výrobu reprodukcí těchto historických, dnes již velmi kvalitně digitalizovaných, podrobných map území Čech, Moravy a Slezska. Především právě pro reprezentační, dokumentační a informační potřeby. Díky takové mapě zdůrazníte historický význam vašeho sídla a autenticky zachytíte jeho vývoj. Pokud chcete získat další informace o produktu přejděte sem.

5. Stolní vlaječky se znakem a názvem obce/města/městyse

Stolní vlaječky pro obce, města, městyse běžně dodáváme v oboustranném provedení a bývá na nich vyobrazen příslušný znak a název obce, města či městyse. Stolní vlaječky vyrábíme, dle uchycení na stolní stojánek, ve dvojím provedení: vlaječky na zavěšení a na nasunutí. Stolní vlaječky doporučujeme používat společně s kvalitními stojánky, které nabízíme v široké škále materiálů i provedení. Další ukázky stolních vlaječek si můžete prohlédnout zde.

Stolní vlaječka se znakem a názvem obce/města/městyse

 

 

Alerion. Pro krásu a reprezentativnost vašeho úřadu.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka