Gastrovlaječky

Gastrovlaječky

Gastrovlaječky - malé papírové vlaječky s vlastním potiskem se využívají při různých společenských akcích, jako jsou například rauty, svatby, oslavy, firemní prezentace, semináře nebo kulturní a sportovní akce. Párátka s papírovou vlaječkou vám vyhotovíme na míru dle vašeho individuálního přání. Na vlaječce tak může být uveřejněno logo, znak, claim, slogan, heslo, rok výročí nebo jiný vámi zvolený motiv. 

Vlaječky na špejlích mohou zdobit jakékoliv pokrmy, typicky například hamburgery, kanapky apod. Mezi naše časté zákazníky patří i různá restaurační zařízení, penziony a rekreační objekty. Gastrovlaječky s vlastním grafickým motivem dodáváme oboustranně potištěné, nejčastěji v rozměru: papírová vlaječka 3 × 2 cm a délka špejle 10 cm, průměr 3 mm, dole je zakončená hrotem. Rozměr i tvar vlaječky lze ovšem přizpůsobit vašemu specifickému požadavku. Dekorativní papírová vlaječka vyráběna na zakázku představuje ideální formu vašeho reklamního sdělení. Gastrovlaječka se stane originální ozdobou vaší chuťovky či pokrmu a stylově doplní váš stůl. 

Sériově vyráběné gastrovlaječky s motivem vlajky ČR můžete zakoupit přímo na našem eshopu zde. Dekorativní papírové vlaječky ČR se často používají i v restauracích jako symbolická součást typického českého jídla. Párátka s papírovou vlaječkou ČR jsou rovněž oboustranně potištěné.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka