Uveďte s námi vaše symboly do života

Vážené obce a města. GRATULUJEME k udělení NOVÝCH SYMBOLŮ. Jedná se o významný okamžik a je důležité, aby byly vaše symboly VIDĚT a neskončily od heraldika namalované jen v šuplíku. Dejte SYMBOLŮM život řádným přivítáním. Uspořádejte slavnostní akci, která se vydaří. Pozvěte občany, obyvatele, rodáky, návštěvníky, významné hosty a požehnejte vašim novým symbolům.
Vyšívané symboly Alerion

Jedinečnost symbolů

Obecní symboly jsou důležitým prvkem, a také vizuálním vyjádřením každé obce. Jsou součástí prezentace obce/města navenek. Vyšívané či tištěné symboly pro ceremoniální účely či venkovní vlajková výzdoba jsou nezbytnou součástí
identity — buďte JEDINEČNÍ.

Vyšívané symboly ALERION

Dnes již stálé vyvěšení vlajek na budovách i stožárech na návsi, na náměstí, před budovami je standardem. Označení budov ovály se znaky, vítací tabule před vjezdy do obcí a měst, medaile či mince se znakem obce. Dárkové předměty, odznaky, hrnky, čepice trička. Vaše symboly tak mohou sloužit, jako JEDINEČNÉ vizuální znamení, které umožní snadnou identifikaci vaší obce. Tímto podporují soudržnost a dodávají vašim občanům pocit hrdosti na svoji obec či město.

 

Kontaktuje nás

Rádi vás seznámíme s reálnými způsoby použití symbolů, ukážeme, kde mají v obci a městě své místo, kde nesmějí chybět, představíme materiály, výšivky, tisk i další způsoby řemeslného i sériového vyhotovení. Kontakt na náš obchodní tým zde.

 

Váš Alerion

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka