Pro firmy, které nezapadnou

Logo firmy je vizitkou, jakož i vizuální prezentací, díky které je každá firma jedinečná a snadno identifikovatelná. Pomocí značky se firma přibližuje svým zákazníkům a buduje si s nimi vztah. Mnohdy si ale logo, poselství a firemní vize zasluhují převést do vznešenější a hmatatelnější podoby. Pojďme se tedy podívat, jaké produkty mohou vaši firmu vhodně reprezentovat!
Kolekce symbolů pro firmy

Vyšívaná vlajka povýšena na firemní insignii

Vyšívaný prapor pro magazín Hospodářských novin PROČ NE?! Autorem grafického návrhu je popartový umělec Pasta Oner.Firemní vyšívaná vlajka se stává firemní insignií, která vhodně doplňuje reprezentativní interiér sídla firmy a je doslovným zhmotněním idejí, vizí a hodnot společnosti. Zástupců firmy se ujímá heraldik, který spolu s nimi hledá nejvhodnější symboliku a sdělení, které by bylo příhodné na vlajku umístit. „Nemusí se vždy jednat pouze o logo. Mnohdy si firmy přejí zdůraznit nějakou důležitou část své historie, nebo v případě rodinné firmy osobní odkaz, či příslušnost k zemi, ve které byla firma založena,“ vysvětluje majitel firmy. Podobně jako na praporech hasičských, může být i v tomto případě odlišná přední a zadní strana. Využít se tak dají letopočty a významné mezníky firmy, symbolické vyjádření oboru podnikání, slogan, nápis, heslo či motto, světec či patron profese, ve které firma působí, dále mapa území, kde firma sídlí a další nepřeberné množství možností grafických stylizací.

Venkovní vlajky na stožárech přitáhnou pozornost

Venkovní tištěné firemní vlajky.Reprezentativní venkovní vlajky vyráběné ve velkých sériích jsou pak zcela samostatnou kapitolou. Můžete je vidět vlající u sídel firem, na čerpacích stanicích, golfových hřištích či u automobilových showroomů. „Materiálů a tiskových metod máme několik. Šikovnost a zručnost našich polygrafů prověřili léta praxe a statisíce kusů vyrobených vlajek pro přední české i světové společnosti. Některé techniky tisku jsou vhodné pro menší výrobní série, jiné pro tisícikusové.

A jaký si vybrat stožár? Nejoblíbenější je sklolaminátový typ s otočným ramenem a sklopnou patkou. Lehký, pružný, a přitom odolný materiál je bíle lakovaný a vlajku dokáže udržet ve viditelném napnutém stavu. Dále vyrábíme stožáry z hliníku a nerezu.

 

Slyšeli jste o „vlajkových křídlech“?

Beach vlajky v různých velikostech a tvarech.Cestujete často, účastníte se veletrhů, či pořádáte konference po všech koutech republiky? Pak jsou pro vás ideální tzv. „vlajková křídla“ neboli „beach vlajky“. Vyrábíme je z odlehčené konstrukce, jsou skladné, praktické a jednoduché na instalaci. Díky zajímavému tvaru, výrazné výšce a specifickému třepetání je zachytí každé oko kolemjdoucího.

 

 

 

Ucelená kolekce symbolů pro firmy

Zakázková výroba golfových vlaječek.


Golfové vlaječky s logem hřiště, pořadatele turnaje či sponzorů jsou pro milovníky greenu efektní třešničkou na dortu, která zanechá dojem.

 

Tištěná saténová firemní stolní vlaječka.

 

Decentní stolní vlaječky tvoří elegantní ozdobu každé pracovny. Vhodně se doplňují stolními vlaječkami států (ČR, EU, exportních zemí apod.).

 

Potěšte obchodní partnery a zákazníky prvotřídními upomínkovými předměty, které budou obdarovaní s chutí používat. Budujte si svůj „love brand“. Investice do vlastní propagace se vždy vyplatí. Kvalitní a vhodně zvolené „hmatatelné“ produkty slaví v dnešní přetechnizované digitální době svůj velký comeback. Pro každou společnost jsme připravili produkty, které jí zajistí dlouhodobou a vkusnou prezentaci. Firemní odznaky, mince, manžetové knoflíčky, klíčenky, kravatové spony, samolepky, magnetky, nášivky, podložky pod RZ s 3D zalitou samolepkou s vaší grafikou, carflagy dokážeme nabídnout v té nejvyšší kvalitě. 

Vlaječka na auto s firemní grafikou.Výroba firemních odznáčků s vlastním motivem.

 

 

 

 

 

 

Vytvořte si pestrý mix symbolů, který bude hovořit jazykem vaší firmy.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka