Otevírací doba státní svátky 5. a 6. července 2022

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 5. července (Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje) a 6. července (Den upálení mistra Jana Husa) bude naše provozní doba omezena.
Otevírací doba státní svátky 5. a 6. července 2022

V těchto dnech nebudou doručovat ani naši přepravci a proto berte v úvahu zdržení zásilky o 1 - 2 pracovní dny. Od čtvrtka 7. července jsme tu pro Vás jako obvykle připraveni zasílat Vaše objednávky obratem.

Moravská vlajka modrá s orlicí. Odznak Moravská vlajka s orlicí. Rukávová nášivka - Moravská orlice na modrém poli. Carflag – autovlaječka Moravská vlajka s orlicí.

A jaké produkty se v těchto dnech těší největšímu zájmu? Poptávány jsou nejčastěji - státní vlajka ČR, vlajka Moravy a husitská. Kromě těchto produktů jsou rovněž oblíbeny odznáčky do klopy ( s moravskou orlicí na modrém poli, vlajkou Moravy), stolní vlaječky, carflag – autovlaječka Moravská vlajka s orlicítrička s nejstarším provedením znaku Moravy, kšiltovky, nášivky či samolepky.

Bavlněné tričko s nejstarším barevným provedením znaku Moravy. Kšiltovka s moravskou orlicí na modrém poli. Samolepky s moravskou orlicí na modrém poli. Husitská vlajka - dle Jenského kodexu.

Přejeme všem pohodové nadcházející červencové státní svátky a zároveň krásné léto a spoustu zážitků i odpočinku na zasloužené dovolené.
Váš tým Alerion

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka