Ohlédnutí za hasičským veletrhem PyroCar 2018

V. ročník největšího setkání hasičů a jejich techniky v České republice je za námi. Akce se uskutečnila v areálu letiště v Přibylsavi a účastnilo se jí asi 350 hasičských vozidel.
Ohlédnutí za hasičským veletrhem PyroCar 2018

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem návštěvníkům i vystavovatelům veletrhu PyroCar 2018, za přátelskou a pohodovou atmosféru, která na letošním ročníku panovala! Také děkujeme za přívětivé odezvy na naši prezentaci. Máme radost z velké návštěvnosti našeho firemního stánku, kde jsme představili nejen naše tradiční produkty, kterými ručně vyšívané prapory jsou, ale i poslední novinky z našich dílen. Rovněž nás potěšily milé reakce na naše drobné pozornosti, které jsme si pro tuto příležitost připravili. Nejvíce nadšeni z nich byli samozřejmě ti nejmenší, ale díky zvolené grafice, která se celá nesla v duchu 100. výročí vzniku republiky, je přivítali i dospělí. Ještě jednou děkujeme za přízeň a těšíme se na další shledání s Vámi. 

Za společnost Alerion
Martina Špitová, marketing manažerka

Expozice Alerion, PyroCar 2018

Malé pozornosti, které přinesly velkou radost těm nejmenším.

 

 

 

 

 

Hasiči jak se patří.Taky jsme si byli prohlédnout tu krásu...

 

 

 

 Naše obchodní zástupkyně Zuzka v akci.Naši obchodní zástupci - Lenča a Romča.

 

 

 

 

 

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka