Náš vylepšený e-shop usnadní Vaše nákupy

Máme velkou radost, že Vám dnes můžeme představit nové e-shopové stránky naší společnosti, které jsou výsledkem naší dlouhodobé a usilovné práce. Náš zbrusu nový e-shop Vám daleko lépe pomůže v samotné orientaci na stránkách, podá přesnější informace o produktech i skladové dostupnosti a v neposlední řadě pomůže s výběrem Vámi hledaného zboží.
Náš vylepšený e-shop usnadní Vaše nákupy

Nový e-shop Alerion nabízí svým stávajícím i novým zákazníkům modernější design, který zpříjemní uživatelům nákup či samotný pobyt na stránkách. Většinu námi nabízených produktů máme skladem a odesíláme na Vaši adresu obratem.

Představení nového e-shopu ALERION

Struktura nového e-shopu

Všechny nabízené produkty jsou přehledně uspořádány v jednotlivých kategoriích, které najdete seřazené v levém sloupci. Pokud je u dané kategorie vyznačena šipečka znamená to, že daná kategorie produktů má další subkategorie, které k ní náleží, ukázka viz obrázek níže.

Struktura nového e-shopu

Vámi požadovaný produkt můžete také najít pomocí vyhledávacího políčka, které najdete v horní liště. V této šedě vyznačené liště jsou umístěné i další záložky, které mohou být pro Vás užitečné:

Platba a doručení zásilky

Platba a doručení zásilky, e-shop ALERION

U své objednávky můžete volit dopravce - DPD, Česká pošta, Toptrans (v případě nadrozměrné zásilky) a nově můžete využít výdejní místa v rámci služby Zásilkovna. Stále máte možnost navštívit naši kamennou prodejnu v Brně, kde je zboží připraveno k okamžitému vyzvednutí (přijímáme platbu v hotovosti i kartou).

Navštívit nový e-shop Alerion

Nový e-shop Alerion

Navštivte nový internetový obchod Alerion, projděte si jednotlivé sekce i nabízený sortiment. Věříme, že se tyto stránky stanou Vaší studnicí inspirace a získáte zde veškeré informace, které Vás zajímají. Naše nové stránky, ale nejsou jen o samotných produktech. Dozvíte se zde i cenné rady, tipy a můžete si přečíst zajímavé články, vše přímo zde.

E-shop Alerion - Naše tipy

Prohlédnout nový e-shop Alerion

Expedice & e-shop

Martina Habrová - manažerka e-shopu a expediceS  Vaší objednávkou Vám ochotně poradí naše kolegyně Martina Habrová. Napište nám na info@alerion.cz nebo zavolejte
+420 544 500 202.

"Věříme, že vás naše nové webové stránky potěší a zároveň inspirují!

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení! Váš první dojem a postřehy můžete zasílat na e-mail: martina.spitova@alerion.cz. 

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka