Měsíc květen v té nejlepší společnosti

Blíží se květnové svátky a s nimi spojená vlajková výzdoba nejen obecních a městských úřadů. České státní symboly si přitom nekupují pouze instituce, kterým zákon stanovuje povinnost vyvěsit státní vlajku ČR na sídle budovy úřadu, ale také čím dál více Čechů. Jejich častější užívání je důkazem rostoucí národní hrdosti.
Měsíc květen v té nejlepší společnosti

Největšímu zájmu se samozřejmě těší venkovní tištěná státní vlajka ČR. Na našem e-shopu si ale můžete vybrat i jiný produkt, který bude vyhovovat Vašemu osobnímu naturelu. Pro naše zákazníky máme připravený pestrý sortiment, ve kterém si každý vybere to své. 

Produkty pro perfektní vlajkovou výzdobu:

Venkovní vlajkosláva - květnové státní svátky
Produkty pro reprezentativní vlajkoslávu dostupné na našem e-shopu.

Tip pro vás!

Fasádní hliníkový stožár Premium proti omotávání vlajkyChcete-li vyřešit jednou pro vždy problémy s namotáváním vyvěšených vlajek na fasádní žerdě a mít na fasádě opravdu reprezentativní vlajkoslávu, objednejte si naše prémiové hliníkové žerdě s důmyslným systémem proti omotávání vlajek. Nejenže budete mít na fasádě kvalitní elegantní hliníkové žerdě s pevnými držáky zjišťujícími ideální sklon vlajky s žerdí vůči fasádě, ale vlajky také můžete nechat vyvěšené na fasádě permanentně, bez toho, aby bylo nutné se o ně starat – nikdy se na žerď nenamotají.

Tento produkt nabízíme ve 4 variantách:

  • Samostatně - fasádní hliníkový stožár (žerď) s lakovaným držákem Premium proti omotávání vlajky,
  • výhodný set - fasádní hliníkový stožár (žerď) s lakovaným držákem Premium proti omotávání vlajky, s vlajkou ČR v rozměru 150 × 100 cm,
  • výhodný set - fasádní hliníkový stožár (žerď) s lakovaným držákem Premium proti omotávání vlajky, s vlajkou vyhotovenou zakázku (s vlastní grafikou) v rozměru 150 × 100 cm,
  • výhodný set - fasádní hliníkový stožár (žerď) s lakovaným držákem Premium proti omotávání vlajky, s vlajkou ČR a vlajkou vyhotovenou zakázku (s vlastní grafikou), rozměry vlajek 150 × 100 cm.

Fasádní hliníkový stožár Premium proti omotávání vlajky Prémiový fasádní držák
Fasádní hliníkový stožár Premium proti omotávání vlajky.

Tento prémiový držák vlajek zakoupíte zde.

Něco do klopy?

Ozdobte stylově ve sváteční den i svůj oblek. Nabízíme odznaky s motivem -  vlaječky České republiky, české trikolóry v různých tvarech (stužkysrdceruky vítězství), českého lvasrdce svobody, velkého a malého státního znaku, nebo s motivem znaku a nově i vlajky s moravskou orlicí. V našem e-shopu můžete zakoupit i děkovné odznaky -  šicí stroj s národní trikolorou a lipovými ornamentyodznak s vlajkovou kokardou ČR

Odznak do klopy - vlaječka ČR Odznaky s českou trikolórou
Originální odznaky jsou vděčným reprezentativním dárkem. 

Všechny námi nabízené odznaky si můžete prohlédnout a zakoupit zde.

Dobrá rada na závěr

Vyvěšení vlajky ČRVlajková výzdoba začíná zpravidla v 16 hodin dne předcházejícího a končí v 8 hodin dne následujícího po dni státního svátku. Vlajky však mohou být vyvěšeny trvale, což zákon ve svém ustanovení také uvádí. Pokud Vám tedy cokoliv k úspěšné a reprezentativní vlajkoslávě ve sváteční dny chybí, objednávejte u nás - vlajky, žerdě, držáky, stožáry i příslušenství máme v dostatečném množství skladem a odesíláme na vaši adresu obratem. Potřebujete s Vaší objednávkou poradit? Napište nám na info@alerion.cz nebo zavolejte +420 544 500 202.

Přejeme Vám krásné jaro a příjemně strávené slavnostní dny.
Váš tým Alerion

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka