Cesta za symboly obce Valkeřice

Více jak 4 000 obcí a měst již využívá našich služeb a výrobků. Jednou z nich je i obec Valkeřice, která si u nás nechala vyhotovit ucelenou kolekci symbolů.
Slavnostní vyšívané znaky obce Valkeřice

Návrh znaku a vlajky obce Valkeřice vznikl v roce 2011. V následujícím roce se bývalá paní starostka, Petra Vaňková, zúčastnila předání dekretu o udělení znaku a vlajky obce. V letošním roce se současný pan starosta, František Roller, ve spolupráci se zastupitelstvem obce rozhodli pro vlastní realizaci těchto symbolů. Naše nabídka je reprezentována léty osvědčenými produkty z různých ušlechtilých materiálů, vznikajícími řemeslnými způsoby výroby i moderní sériovou výrobou. Obec Valkeřice tak nově využívá: slavnostní vyšívaný znak obce v malém a velkém provedení, venkovní tištěné vlajky, uvítací cedule, smaltované ovály, klíčenky, hrnky, stolní vlaječky a pamětní klíč. 

Vítací cedule obce Valkeřice Hrnky se znakem a názve obce Valkeřice

 

 

 

 

Klíčenka s vlastní grafikou Pamětní klíč se znakem obce ValkeřiceTištěné stolní vlaječky se znakem a názvem obce Valkeřice

Smaltovaný ovál se znakem a názvem obce ValkeřiceSmaltovaný ovál s označením - KnihovnaSmaltovaný ovál s označením - Mateřská školaSmaltovaný ovál s velkým státním znakem a označením obecního úřadu

Děkujeme obci Valkeřice za vloženou důvěru při vyhotovení těchto symbolů a věříme, že jim budou dlouhá léta dobře sloužit k radosti všech občanů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka