Blíží se Památný den sokolstva 8. říjen, máte připravené vlajky?

V letošním roce poprvé oslavíme Památný den sokolstva také jako významný den České republiky. Připomínáme si nejen události z roku 1941, kdy nacisté násilnou formou Sokol rozpustili, ale i jeho celou, více jak 150letou tradici.
Blíží se Památný den sokolstva 8. říjen, máte připravené vlajky?

Organizace, která chrání principy svobody a propaguje zdravý přístup ve všech oblastech života, úctu k člověku i životu obecně, si zaslouží odpovídající respekt a reprezentaci. Prohlédněte si produkty dostupné na našem e-shopu, které můžete využít pro slavnostní akce a obřady, mj. spojené s uctěním památky hrdinně zesnulých členů Sokola.

Sokolská župa Olomoucká – Smrčkova

Tištěná sokolská vlajka s logem České obce sokolské

Tištěná sokolská vlajkaTato kvalitní tištěná sokolská vlajka slouží nejčastěji k venkovnímu vyvěšování na fasádních žerdích, tyčích a zemních stožárech, díky svému preciznímu vyhotovení a lesku barev je však využívána i pro vlajkovou výzdobu v interiérech. Univerzální provedení sokolské vlajky s tradičním vyobrazením nápisu Sokol ocení všichni příznivci a členové Sokola. Nechte ji vlát z okna či vystavte před svým domem a šiřte dále myšlenku jednoty a bratrství. Vybrat si můžete ze dvou rozměrů sokolských vlajek a uchycení na karabinky nebo tunýlek. Sokolskou vlajku objednáte na našem e-shopu zde.

Vlajka České republiky a příslušenství

Vlajky ČR dodáváme v různých rozměrech a s uchycením na karabinky nebo tunýlek. U všech našich vlajek České republiky je dodržen zákonem vyžadovaný oficiální poměr stran 2:3.  Vlajku ČR zakoupíte zde.

Tištěná vlajka ČR, uchycení na karabinkyTištěná vlajka ČR, uchycení na tunýlek


 

 

 

 

K vlajkám prodáváme i komplentí příslušenství: žerdě, fasádní držáky, vlajkové stožáry

Něco do klopy?

Sokolský odznakNabízíme odznaky s tradičním vyobrazením nápisu Sokol, které jsou vyhotoveny tisknutím na kovový povrch se zalitím glazurou, která dodává odznáčkům působivý prostorový efekt. Na našem e-shopu najdete také odznaky, které jsme vyhotovili při příležitosti třicátého  výročí naší svobody a demokracie po revolučních událostech 17. listopadu 1989. Jedná se o odznaky s motivem - "Ruky vítězství""Trikolórového srdce" a "Srdce svobody"Ozdnaky v našem e-shopu zakoupíte zde.

Odznaky 30 let svobody

Komplety: sametová vlajka ČR, žerď, stojan

Nově nabízíme slavnostní sametovou oboustrannou vlajku ČR, zdobenou bílými třásněmi po obvodu, v kompletu:

Praporová šňůra se střapci v barvách trikolóry ČRDoporučujeme vyvěšení vlajky ČR společně s praporovou šňůrou se střapci ve státních barvách (trikolóry) České republiky. Každý sokolský prapor by měl být ozdoben slavnostní trikolórovou praporovou šňůrou se střapci, zjevně se hlásící k naší státnosti a staletým tradicím. Praporovou šňůru můžete zakoupit zde.

Pamětní praporová hrazdičková stuha v barvě české trikolóry

Slavnostní stuhy jsou k praporům připojovány během slavnostních aktů a samotné připínání se stává významnou osobní poctou. Univerzální sešívaná hrazdičková stuha v barvách státní (bílo-červeno-modré) trikolóry je po obvodu obšita zlatou kroucenou šňůrou a na spodní části ukončena zlatými třásněmi.

Stuhy dodáváme:

  • včetně dřevěné hrazdičky a závěsné karabinky,
  • vyrobené ze sametu nebo saténu,
  • v rozměru: 15 × 130 cm, který koresponduje se standardním rozměrem praporu 100 × 150 cm.

Stuhu v barvách české trikolóry zakoupíte zde.

Pamětní praporová hrazdičková stuha v barvě české trikolóry

Alerion. Nezapomínejte na historii, nezapomínejte na symboly.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka