28. říjen: Pro připomenutí výročí republiky

Česká republika oslaví za pár dní 102. výročí od vzniku samostatného Československa. Byť procházíme složitým obdobím, připomenutí si státního svátku je každoročně pevným bodem, který nám pomůže uvědomit si naši jednotu, sepětí a společný cíl.
28. říjen: Pro připomenutí výročí republiky

Poslouží k tomu i široké portfolio produktů, které na prvním místě ctí kvalitu materiálů a jejich zpracování. Kromě předmětů, které využijete při samotné vlajkové výzdobě, najdete na našem e-shopu i další produkty, které se Vám mohou v těchto dnech hodit. V neposlední řadě i naši rozšířenou nabídku ochranných roušek a respirátorů. Věříme, že si každý bude moci pro současné potřeby zvolit provedení roušky vyhovující nejen po funkční stránce, ale i svou pohodlností. 

Produkty dostupné na našem e-shopu k rychlému dodání:

Vlajková výzdoba

Prodej státní vlajka ČR, e-shop AlerionU nás si můžete vybrat klasickou tištěnou vlajku ČR  ve všech rozměrech a typech uchycení, s garancí správnosti provedení barev i poměru stran. Objednat si také můžete i příslušenství, které je pro vyvěšení státní vlajky nezbytné: 

Všechny uvedené produkty máme v dostatečném množství skladem v Brně a zasíláme v rámci celé ČR obratem (doručení zpravidla následující den).

Upomínkové předměty

Vyzdobte Vaši zeď originálně zpracovaným symbolem české státnosti – národní hymnou. Toto osobité zpracovaní české státní hymny - Kde domov můj, může rovněž sloužit jako krásný upomínkový předmět pro vzácné hosty či dárek pro Vaše nejbližší. Kromě české národní hymny v rámu najdete v našem e-shopu také obraz T. G. Masaryka v dřevěném rámu (dobová černobílá jezdecká fotografie).

Česká národní hymna v rámu Obraz T. G. Masaryka v dřevěném rámu

K nadcházejícím oslavám si rovněž můžete pořídit vonnou svíčku s názvem Domov můjTa je inspirována zvukomalebností české státní hymny a svou vonnou kompozicí evokuje rozkvetlou i tajuplnou krásu české krajiny. Kromě svíčky patří mezi oblíbené upomínkové předměty z našeho e-shopu také odznaky do klopy jejichž nositelé se hrdě, a přitom vkusně, hlásí k tradici naší republiky a všem hodnotám, které reprezentují. Odznaky nabízíme s uchycením zezadu na klasickou jehlu nebo na pin. A pokud hledáte ozdobu pro Váš sváteční pokrm špejle s vlaječkami ČR jsou tou pravou volbou.

Vonná svíčka Domov můj Odznaky do klopy Gastrovlaječky - vlajka ČR

Přejeme Vám pokud možno klidné prožití nadcházejících svátečních dnů a pevné zdraví.

Tým Alerion

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka