Samolepky, magnetky nášivky a textílie s vlastní grafikou

Samolepky, magnetky, nášivky se znakem a názvem obce, města, městysu
Samolepky se znakem a názvem obce, města, městysu
Zakázková výroba tištěných nášivek se znakem a názvem obce, města, městysu
Samolepky s vlastní grafikou, zakázka pro obec Nebahovy
Magnetky se znakem a názvem obce, města, městysu
Výroba samolepek s vlastní grafikou
Tištěná nášivka a odznak pro obec Hrejkovice
Trička s názvem a znakem obce, města, městysu
Zakázková výroba propagačních a dárkových předmětů pro obec, město, městys
  • Samolepky, magnetky, ale také nášivky představují dárkové, upomínkové i propagační předměty, které zviditelní vaši obec, město či městys. Vaším znakem a názvem opatříme také oblečení nejrůznějšího typu. 
  • Dbáme na kvalitu zhotovení těchto produktů, aby tato forma prezentace byla skutečným odrazem vaší unikátnosti.
  • Při vyhotovení samolepek, magnetek, nášivek a propagačních textílií vždy doporučíme metodu výroby i velikost. Záleží na zvolené grafice, která má být na daném produktu vyobrazena.

Samolepky 

Samolepky vyrábíme zakázkově v různých velikostech s ořezem do jakéhokoliv tvaru. Mezi nejoblíbenější patří samolepky se zalitím glazurou, která jim dodává trojrozměrný efekt a větší odolnost. Samolepky určené pro obce, města, městysy zachycují jejich znak a název. Často jsou využívány při oslavách či slavnostech jako upomínkový předmět.

Magnetky

Dodáváme podobně jako samolepky, v různých velikostech a tvarech, se zalitím nebo bez zalití glazurou. Magnetky představují reklamní předmět, který i přes svou jednoduchost stále patří mezi oblíbené způsoby propagace.

Nášivky

Nášivky vyhotovujeme prostřednictvím dvou výrobních metod: nášivky tištěné na satén a nášivky vyšívané. Vždy doporučíme vhodnou metodu výroby, a to na základě složitosti a velikosti grafiky, která má být na nášivce zobrazena, v případě obcí, měst a městysů se často jedná o znak a název.

Potisk oblečení 

Reklamní textílie využijete například při obecních či městských slavnostech. Produkce těchto reklamních předmětů je určena pro účely prezentace vaší obce/města/městysu. Při výrobě těchto textilních reklamních předmětů používáme kvalitní materiály, které jsou zárukou dlouhého užívání. Disponujeme taktéž moderními technologiemi výroby včetně spolehlivých strojů zaručující dlouhotrvající potisk. Názvem a znakem obce nebo města opatříme oblečení nejrůznějšího typu, provedení, materiálů, velikostí i barev (trička, mikiny, čepice, vesty apod.). 

Poptávkový formulář
Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.

Informace získané z tohoto formuláře použijeme pouze pro účely vypracování a zaslání požadované cenové nabídky nebo zodpovězení Vašeho dotazu.

Pokud máte současně zájem o příležitostné zasílání informací o výhodných nabídkách, zajímavých akcích, slevách a novinkách e-mailem, zaškrtněte prosím toto políčko.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

Benefity Alerionu

  • Řemeslná práce
  • Kvalitní materiál
  • Dlouholetá zkušenost
  • Nejdelší záruka
  • Odborná garance
  • Osobní péče o zákazníka